Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

1 Grudnia, Czwartek, Justyna, Andrzej, Konstanty

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Zobacz film i zdjęcia z Biegu Niepodległości

22.11.2022, 14:37:00
Zobacz film i zdjęcia z Biegu Niepodległości
Fot. MOSiR

VIII Elbląski Bieg Niepodległości za nami, ale echa tej imprezy nadal roznoszą się w eterze. Tradycyjnie w tak aktywny sposób świętujemy ten wyjątkowy dzień. 11 listopada 2022 roku na starcie pojawiło się łącznie ponad 1000 uczestników. Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz zdjęć z tej imprezy. 

 

 


Ta jedna z dwóch największych imprez biegowych w Elblągu, zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W tegorocznej edycji przyciągnęła po raz kolejny mnóstwo młodych, jak i dorosłych uczestników.

 


Zgłoszonych zostało aż 500 dzieci, czyli dokładnie tyle, ile było miejsc. Natomiast na bieg na 10 km, który odbywał się w centrum Elbląga, przede wszystkim na ulicach Starego Miasta, zapisała się podobna liczba osób. Wśród nich było aż 31 sztafet. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Sponsorom i Partnerom, którzy wsparli organizację VIII Elbląskiego Biegu Niepodległości. Bez ich pomocy organizacja tak dużej imprezy biegowej nie byłaby możliwa.

 

 

 

 


MOSiR

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.