Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

1 Grudnia, Czwartek, Justyna, Andrzej, Konstanty

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Elbląg: Uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości (zobacz zdjęcia)

11.11.2022, 18:16:00
Elbląg: Uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości (zobacz zdjęcia)
Fot. Paweł Friedrich

W Elblągu świętowano 104. rocznicę odzyskania niepodległości. Oficjalne uroczystości odbyły się przed Pomnikiem Twórców Niepodległości. Po nich zaproszono elblążan na żołnierską grochówkę. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia.

 

Dziś (11 listopada) w całym kraju odbywają się uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W Elblągu zorganizowano je przed Pomnikiem Twórców Niepodległości, przy ul. Rycerskiej. W programie wydarzenia były przemówienia okolicznościowe, Apel pamięci i salwa honorowa. Przed pomnikiem złożono również kwiaty. Uroczystości poprzedziła msza święta w intencji Ojczyzny, która została odprawiona w katedrze św. Mikołaja. 

 

Po oficjalnej części świętowania 104. rocznicy odzyskania niepodległości zaproszono mieszkańców na plac przy katedrze na poczęstunek żołnierską grochówką.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Galeria / Elbląg: Uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości ( zdjęć 60 )
Dodano: 2022-11-11 | Fot. Paweł Friedrich

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.