Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

28 Września, Środa, Marek, Waclaw

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Tragedia na drodze S22 węzeł Młynary. Nie żyją 4 osoby - Aktualizacja

07.08.2022, 19:49:00
Tragedia na drodze S22 węzeł Młynary. Nie żyją 4 osoby - Aktualizacja
Fot. Paweł Friedrich

Dziś , 07 sierpnia, około godziny 16:20 doszło do tragicznego wypadku na drodze S22 węzeł Młynary 397 km. W wypadku, w którym brały udział dwa samochody osobowe, zginęły cztery osoby w tym 1 dziecko. Drugie dziecko, które jechało w samochodzie, jest pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego, poinformował oficer dyżurny PSP w Elblągu. Droga w obu kierunkach jest zablokowana.

 

Jak udało się nam ustalić w rozmowie z funkcjonariuszem PSP, w wypadku brały udział 2 auta osobowe. VW Golf, którym podróżował 21-letni mężczyzna oraz Chevrolet, w którym jechała 4-osobowa rodzina. W wyniku czołowego zderzenia śmierć poniósł kierowca Golfa oraz 2 osoby dorosłe i jedno dziecko z Chevroleta. Drugie dziecko (dziewczynka), które jechało Chevroletem, przeżyło wypadek i zostało przetransportowane przez służby mnedyczne do olsztyńskiego szpitala w bardzo ciężkim stanie.

 

AKTUALIZACJA...........................................

Jak nas poinformował Komendant PSP w Elblągu Łukasz Kochan, który był na miejscu tragedii, mężczyzna i kobieta z chevroleta byli w wieku 32 lat a ich dziecko chłopiec miał ok. 4 lata. Oni zginęli na miejscu. Dziewczynka w wieku ok. 2 lat została przewieziona do szpitala. Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Było to czołowe zderzenie 2 aut.

W akcji ratowniczej brało udział 5 zastępów straży pożarnej ( 21 strażaków ) 3 karetki,  helikopter LPR oraz policja.

 

 

 

Fot. Piotr Woliński KMPSP w Elblągu

 

Fot. Paweł Friedrich

kerim

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Galeria / Tragedia na drodze S22 węzeł Młynary. Nie żyją 4 osoby ( zdjęć 18 )
Dodano: 2022-08-07 | Fot. Paweł Friedrich

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.