Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Sierpnia, Wtorek, Klara, Roman, Romuald

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Adam Ostrowski: Nie spodziewałem się, że wygram z aż taką przewagą

25.07.2022, 14:35:00
Adam Ostrowski: Nie spodziewałem się, że wygram z aż taką przewagą
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. facebook.com)

Przedterminowe wybory na Burmistrza Krynicy Morskiej odbyły się wczoraj, 24 lipca. Zdecydowaną większość głosów zdobył Adam Ostrowski, który pełnił tę funkcję dwie kadencje.


Dotychczasowy Burmistrz stracił mandat po tym, jak został skazany prawomocnym wyrokiem za przekroczenie uprawnień podczas jednej z miejskich inwestycji.


W przedterminowych wyborach o stanowisko burmistrza Krynicy Morskiej starały się dwie osoby - 35-letnia Anna Maria Jaworska (Komitet Wyborczy Wyborców Anna Jaworska) - przewodnicząca Rady Miejskiej Krynicy Morskiej pracująca w branży turystycznej i 65-letni Adam Ostrowski (Komitet Wyborczy Wyborców „Krynica dla wszystkich”), który przez dwie kadencje (w latach 2006 - 2014) pełnił już funkcję Burmistrza Krynicy Morskiej.


Wczoraj, do godz. 21.00 mieszkańcy Krynicy Morskiej głosowali na swoich kandydatów. Uprawnionych do głosowania było 1160 osób. W wyborach udział wzięło 687 z nich.


Aż 458 głosów zdobył Adam Ostrowski. Na Annę Marią Jaworską zagłosowało 215 osób.

 

Liczyłem na to, że wygram, ale nie spodziewałem się, że aż z taką przewagą. Zasługa mieszkańców Krynicy Morskiej jest niesamowita

 

– zaznaczył w rozmowie z nami  Adam Ostrowski.Podczas rozmowy Adam Ostrowski nie krył wzruszenia. - Przyjąłem ten wynik ze łzami w oczach – stwierdził. - Ponad stuprocentowa różnica głosów to niesamowity wynik.

 

Tak duża przewaga głosów to nie tylko radość. To bardzo duże zobowiązanie przed społeczeństwem. Przede mną wiele wyzwań

 

– dodał Adam Ostrowski.Data zaprzysiężenia Adama Ostrowskiego na Burmistrza Krynicy Morskiej nie jest jeszcze znana. - Po złożeniu ślubowania biorę się do roboty – zapewniał Adam Ostrowski.
 

Za co Adam Ostrowski planuje zabrać się w pierwszej kolejności? - Przede wszystkim ważna jest obecna sytuacja Krynicy Morskiej. Trwa sezon turystyczny, mamy u siebie wczasowiczów – podkreślił. - Od tego zacznę.

 

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.