Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Sierpnia, Wtorek, Klara, Roman, Romuald

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Elbląg: Zabójstwo 38-latki? Mąż kobiety popełnił samobójstwo [aktualizacja]

18.07.2022, 20:42:00
Elbląg: Zabójstwo 38-latki? Mąż kobiety popełnił samobójstwo [aktualizacja]

Zabójstwo w Elblągu? Ciało 38-latki znaleziono w jednym z mieszkań przy ul. Pionierskiej w sobotę (16 lipca) wieczorem. Chwilę później policja otrzymała zgłoszenie z Rychlik o śmierci męża kobiety, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

 

 

Do tragedii doszło w sobotę (16 lipca). W jednym z mieszkań w Elblągu odnaleziono zwłoki 38-latki. Kobieta najprawdopodobniej została zabita. 

 

 

Otrzymaliśmy zawiadomienie o znalezieniu ciała 38-letniej kobiety w mieszkaniu w Elblągu. Chwilę później dostaliśmy kolejne zawiadomienie, że jej mąż najprawdopodobniej się powiesił. Do tego zdarzenia doszło w gminie Rychliki. Łączymy te sprawy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie doszło do rodzinnej tragedii

 

- informuje nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. 

 

Śledztwo w sprawie zabójstwa kobiety prowadzi Prokuratura Rejonowa w Elblągu. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, 38-latka miała uraz głowy. - Prokuratura zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok kobiety i mężczyzny - dodaje nadkom. Krzysztof Nowacki.

 

Para miała dzieci. O ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny. Na razie, jak informuje policja, zostały one przekazane pod opiekę najbliższej rodziny. 

 

 

AKTUALIZACJA

 

Ze wstępnych informacji prokuratury wynika, że do zabójstwa kobiety mogło dojść już w piątek (15 lipca).

 

 

W sobotę (16 lipca) w jednym z mieszkań przy ul. Pionierskiej zostały ujawnione zwłoki kobiety. Znalazła je jej dorosła córka, która poinformowała o tym również swojego ojca. Mężczyzna po tej rozmowie zadzwonił do swojej mamy z prośbą o opiekę nad dziećmi (para miała dwóje małych dzieci, w wieku 7 i 9 lat). Kobieta jednak zaniepokojona telefonem pojechał do syna i odnalazła jego zwłoki. Mężczyzna, jak wynika ze wstępnych ustaleń, popełnił samobójstwo poprzez powieszenie się. Nie ma śladów, które wskazywałyby, że mechanizm jego zgonu był inny

 

- informuje prokurator Sławomir Karmowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Elblągu.

 

 

Małżonkowie nie mieszkali razem, w ich sprawie toczyło się postępowanie rozwodowe. - Na ten moment najbardziej prawdopodobna wydaje się wersja, że najpierw doszło do zabójstwa kobiety, a później sprawca popełnił samobójstwo - dodaje prokurator Karmowski.

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.