Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

7 Lipca, Czwartek, Cyryl, Metody, Estera

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Zespół Masters i Skalar US wystąpili w Elblągu - zobacz zdjęcia

18.06.2022, 14:21:00
Zespół Masters i Skalar US wystąpili w Elblągu - zobacz zdjęcia
Fot. Paweł Friedrich

Dziś (17 czerwca) przed Bramą Targową wystąpili zespół Masters i Skalar US. Koncert został zorganizowany przez Marco Cocchieri, właściciela restauracji Amore Mio i Santorini oraz Urząd Miasta w Elblągu.  


 

Specjalnie dla elbląskiej publiczności wystąpił dziś zespół Masters - zespół królujący na rynku disco polo. Lider i założyciel zespołu Paweł Jasionowski zasłynął m.in. dzięki piosence „Żono moja, serce moje”, której popularność nie maleje od kilkunastu lat (obecnie ma ponad 91 mln odsłon na youtube).


Na scenie do Pawła Jasionowskiego dołączył Ireneusz Perkowski - lider zespołu muzycznego z Chicago Skalar US, który jest kontynuacją grupy Skalar powstałej w latach 90-tych w Polsce.


Obaj muzycy postanowili wspólnie nagrać piosenkę „Mamy jeszcze czas”, która dziś miała swoją premierę w Elblągu.

 

 

Dziś po raz pierwszy śpiewamy ją razem na scenie. Teledysk można zobaczyć od dziś, od godz. 17.00 na youtube. Zapraszamy do obejrzenia, polubienia, komentowania

 

– mówił Paweł Jasionowski.


Paweł Jasionowski oraz Ireneusz Perkowski udzielili wywiadów specjalnie dla info.elblag.pl. Rozmowa z liderem zespołu Masters zostanie opublikowana na łamach naszego dziennika w poniedziałek (20 czerwca), a z liderem zespołu Skalar US we wtorek (21 czerwca).

 


Na elbląskiej scenie wystąpiła też DeDe Negra. Relację z jej koncertu opublikujemy w kolejnym materiale.

 

 

 

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Galeria / Masters i i Skalar us w Elblągu ( zdjęć 44 )
Dodano: 2022-06-18 | Fot. Paweł Friedrich

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.