Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

7 Lipca, Czwartek, Cyryl, Metody, Estera

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Park handlowy przy ul. Fromborskiej. Kiedy ruszą prace budowlane?

06.06.2022, 12:00:00
Park handlowy przy ul. Fromborskiej. Kiedy ruszą prace budowlane?
Źródło: www.retailpartners.pl/park-handlowy-elblag

Park handlowy przy ul. Fromborskiej z pozwoleniem na budowę. Inwestor chce ruszyć z budową jeszcze w tym roku. Najpierw jednak będzie musiał rozebrać budynki po firmie odzieżowej, która funkcjonowała w tym miejscu jeszcze kilka lat temu. 

 

Trwa zabudowa ulicy Fromborskiej. Wszystko wskazuje na to, że niebawem rozpocznie się realizacja kolejnego przedsięwzięcia w tym miejscu. Tym razem będzie to park handlowy, przy skrzyżowaniu z ul. Królewiecką. Kilka dni temu prezydent Elbląga poinformował o wydaniu decyzji zezwalającej na budowę w tym miejscu dwóch budynków usługowych oraz rozbiórkę czterech budynków po dawnej firmie odzieżowej. 

 

Zakładamy, że inwestycja będzie mogła ruszyć z końcem bieżącego roku. Obecnie trwają prace związane z komercjalizacją obiektu

- informuje Piotr Wisłocki, Członek Zarządu Retail Partners Sp. z o.o.

 

Nowy park handlowy miałby powstać na nieruchomości po firmie odzieżowej Corina, która w 2019 roku ogłosiła upadłość. W jej miejsce miałby stanąć obiekt o powierzchni 10 tys. metrów kwadratowych.

 

W obiekcie zakładamy najemców z branż: dom i ogród, wyposażenie wnętrz, moda, sport, elektronika, gastronomia, lokalne usługi i handel. Chcemy, żeby jak najwięcej powierzchni zostało zagospodarowane przez lokalnych przedsiębiorców. Z najemców sieciowych planujemy kilka podmiotów, których jeszcze nie ma w Elblągu

-  informował przedstawiciel Retail Partners.

 

Przypomnijmy. Park handlowy, będzie drugim obiektem usługowym, który powstaje przy ul. Handlowej. Aktualnie, przy skrzyżowaniu z ul. Ogólną, trwa budowa sklepu sieci Aldi.

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.