Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Maja, Piątek, Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Akcja krwiodawstwa „Na ratunek z Żubrem” już 24 maja

12.05.2022, 16:04:00
Akcja krwiodawstwa „Na ratunek z Żubrem” już 24 maja

Po raz pierwszy w naszym mieście zostanie zorganizowana akcja krwiodawstwa pn. „Na ratunek z Żurbem”. Na uczestników czekać będą nagrody!

 


Akcja odbędzie się 24 maja (wtorek), między 8.00 a 14.00, na parkingu przy Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu. - Projekt „Na ratunek z Żubrem” jest realizowany z wykorzystaniem grantu z Fundacji Banku Pekao S.A. i przy zaangażowaniu bankowych wolontariuszy – opowiada Agnieszka Szyszko, współorganizatorka akcji.

 

Inicjatywa została przygotowana przy współpracy z Klubem HDK przy Komendzie Policji w Elblągu. Jednym z jej podstawowych elementów jest akcja edukacyjna na rzecz promocji krwiodawstwa realizowana wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 w Elblągu

 

– wyjaśnia  Agnieszka Szyszko.Na uczestników akcji czekać będą nagrody.
 

Ze środków pozyskanych od fundacji planujemy zakup drobnych upominków dla krwiodawców, którzy tego dnia będą z nami i oddadzą krew. Kupimy także nagrodę, którą można będzie wylosować

 

– opowiada współorganizator akcji Jacek Grzebyk z Klubu HDK przy Komendzie Policji w Elblągu.Akcję wsparło już kilka elbląskich firm. - Do podziękowań dla osób, które na co dzień bezinteresownie przyczyniają się do ratowania ludzkiego życia dołączyły lokalne firmy, które przekazały vouchery – dodała Agnieszka Szyszko.


Nagrody dla uczestników akcji przekazali już:
- Amore Mio (2 vouchery po 150 zł do wykorzystania w restauracji),
- Cukiernia Raszczyk (słodki poczęstunek),  
- Hotel Młyn Aqua SPA (2 vouchery na jednorazowy nielimitowany czasowo pobyt w Aqua SPA),
- Sen Muri Salon Masażu (5 voucherów na 20 min masaż),
- Fitek Studio Zdrowego Ruchu (2 vouchery na zajęcia grupowe, 2 razy w tygodniu przez miesiąc),
- Sky Tattoo (2 bony podarunkowe o wartości 100 zł),
- Pizza Aduś (talon na 1 pizzę),
- AlkoSpot Elbląg (talon na 80 zł do sklepu) oraz gadżety przygotowane przy współpracy z  Urzędem Miasta
- RTS Autoryzowany Dealer Renault, Dacia, Nissan (voucher na weekendową jazdę testową w 100% elektrycznym rodzinnym modelem Nissan LEAF)

 

Wsparcie zadeklarowały jeszcze 4 inne firmy. Wszystkim bardzo dziękujemy. Gdyby jakaś firma chciałaby dołączyć do nas i przekazać dowolny voucher zapraszam do kontaktu pod numerem 535-741-983. Wszystkie nagrody będę rozlosowane wśród dawców w trakcie oraz po zakończonej akcji krwiodawstwa

 

– podkreśliła Agnieszka Szyszko.

 

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.