Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Maja, Piątek, Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Bomba w elbląskim biurze senatora Wcisły?

10.05.2022, 16:29:00
Bomba w elbląskim biurze senatora Wcisły?
Fot. Archiwum redakcji

Na skrzynkę e-mailową elbląskiego biura senatora PO Jerzego Wcisły przesłano wiadomość ostrzegającą przed bombą, która rzekomo została podłożona.

 

Nie boję się takich gróźb, ale te groźby są adresowane do mojego biura. Też mam rodzinę i nie powiem, że jestem bohaterem bezwzględnym. Jakiś fanatyk Pawła Adamowicza zabił. Jacyś fanatycy wysyłają do nas e-maile

 

– opowiadał Jerzy Wcisłą.


Informacja o podłożonej w biurze bombie została przesłana 14 kwietnia br. - Poinformowano nas, że w naszym lokalu w Elblągu podłożona jest bomba. Po konsultacjach z policją i administratorem tego budynku poprosiliśmy o ewakuację – stwierdził senator.

 

Pirotechnicy pojawili się w naszym biurze. Bomby nie znaleźli, ale 10 dni później pojawił się nowy e-mail

 

– dodał Jerzy Wcisła.

 


Senator zaznaczył, że e-maile zawierały także groźby. - Jest tam mnóstwo obraźliwych tekstów. Nie będę cytował tego, bo to jest po prostu podłe. Pisze się o mojej rodzinie, o tym, co się zrobi z moją żoną, z moimi dziećmi. Grozi się też pracownikom – pokreślił.


Autor bądź autorzy anonimów domagają się, aby senator usunął wszystkie swoje konta na portalach społecznościowych oraz zaprzestał pracy w polityce. - Piszą, że jestem zdrajcą narodu i wspieram nazistów – wymieniał Jerzy Wcisła.


Ile w sumie e-maili przesłano? - Otrzymaliśmy 3 e-maile plus groźbę, że jest bomba. One były przesyłane z różnych adresów e-mail. Policja o wszystkich e-mailach została poinformowana. Policja twierdzi, że będą w stanie ustalić nadawcę tych e-maili – stwierdził Jerzy Wcisła.


O sprawie poinformowano też Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. - Nie jestem jedynym adresatem tych e-maili – przyznał Jerzy Wcisła. - Ok. 20 parlamentarzystów też je otrzymało.

 

 

Oczywiście nie zmienię charakteru swojej pracy z powodu tych e-maili

 

– dodał senator.

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.