Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Maja, Piątek, Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Tragedia w Elblągu! Małżeństwo skoczyło z 10. piętra wieżowca?

17.04.2022, 14:37:00
Tragedia w Elblągu! Małżeństwo skoczyło z 10. piętra wieżowca?
Fot. archiwum redakcji

Tragedia w Elblągu. Para młodych ludzi popełniła samobójstwo, skacząc z dziesiątego piętra wieżowca? Ciała 28-latki i 31-latka znaleziono w niedzielę, 10 kwietnia przed budynkiem. Przyczyny tragedii wyjaśnia elbląska prokuratura.

 

Do dramatycznego zdarzenia doszło w miniony weekend na jednym z elbląskich osiedli (w okolicy ul. Nowowiejskiej). Śmierć poniosło młode małżeństwo, 28-letnia kobieta i 31-letni mężczyzna. Ich ciała znaleziono przed budynkiem 10 kwietnia. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Elblągu. 

 

 

W chwili ujawnienia zwłok kobiety oraz mężczyzny stwierdzone zostały u nich bardzo rozlegle obrażenia ciała, których charakter wskazywał na to, że powstały one prawdopodobnie na skutek upadku z dużej wysokości.  Z dokonanych do chwili obecnej ustaleń faktycznych wynika, że do zgonu kobiety i mężczyzny doszło wskutek upadku z 10. piętra budynku, przed którym ujawnione zostały ich zwłoki

 

- informuje Prokuratura Okręgowa w Elblągu.  

 

Prokuratura Rejonowa w Elblągu wszczęła postępowanie w tej sprawie o czyn z art. 151 kodeksu karnego (kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5).  Jak informuje PO w Elblągu, podejmowane czynności procesowe zmierzać przede wszystkim będą do ustalenia, czy zaistniałe zdarzenie miało charakter wyłącznie zamachu samobójczego, czy też mogło ono ewentualnie pozostawać w związku z zachowaniami podejmowanymi przez inną osobę lub też przez inne osoby, a jeżeli tak to, jaką konkretnie postać miały te zachowania.

 

W tej chwili wszystko wskazuje na to, że te osoby skoczyły z 10. piętra. Zamach samobójczy to obecnie najbardziej prawdopodobna wersja zdarzeń, sprawdzimy jednak i inne możliwości. Więcej światła na tę sprawę mogą rzucić wyniki sekcji zwłok, która została zaplanowana na 19 kwietnia

 

- mówi prokurator Sławomir Karmowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Elblągu.

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.