Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Maja, Piątek, Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Uwaga! Na drogach jest niebezpiecznie

21.01.2022, 15:58:00
Uwaga! Na drogach jest niebezpiecznie
fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie

Dwa zdarzenia drogowe odnotowali dziś (20.01.) braniewscy strażacy. Do najpoważniejszego zdarzenia doszło w pobliżu miejscowości Strubno (gm. Płoskinia).

Kierujący autem dostawczym marki VW stracił panowanie nad pojazdem, który zjechał na przeciwny pas drogi i uderzył czołowo w przydrożne drzewo. Ranny kierowca został unieruchomiony wewnątrz kabiny pojazdu.

Strażacy z wykorzystaniem narzędzi hydraulicznych usunęli elementy konstrukcyjne pojazdu, udrażniając dostęp i możliwość ewakuacji poszkodowanego. Ranny kierowca po zaopatrzeniu medycznym został przewieziony przez załogę zespołu ratownictwa medycznego do szpitala.

Wcześniej służby interweniowali w pobliżu miejscowości Nowica gm. Wilczęta, gdzie kierujący autem osobowym uderzył w drzewo. Ranny został również przewieziony do szpitala.

Mundurowi zwracają się z apelem o ostrożność z uwagi na warunki trudne pogodowe.

W działaniach uczestniczyli strażacy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP w Braniewie, których wspierali strażacy OSP z Płoskini, Długoboru, Wilcząt oraz Młynar.

 

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.