Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Września, Piątek, Justyna, Narcyz, Franciszek

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Historia Mikołaja poruszyła wielu elblążan. Co dzieje się z chłopcem, który w przedszkolu zakrztusił się winogronem?

07.09.2021, 21:23:00
Historia Mikołaja poruszyła wielu elblążan. Co dzieje się z chłopcem, który w przedszkolu zakrztusił się winogronem?
źródło: facebook.com/obudzsiemiki
Do nieszczęśliwego wypadku w jednym z elbląskich przedszkoli doszło w lutym br. Podczas drugiego śniadania, 3-letni wówczas Mikołaj, zakrztusił się winogronem. Doszło do zatrzymania akcji serca. Chłopca udało się uratować. Jak czuje się dziś?
 
Choć udało się przywrócić chłopcu funkcje życiowe, lekarze nie dawali mu zbyt wielkich szans. Miki przeszedł kwalifikacje i w marcu stał się pacjentem Kliniki Budzik przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.
 
Na portalu społecznościowym facebook powstał blog osobisty (założony przez mamę chłopca), gdzie opisywane są losy Mikiego. Obecne obserwuje go ponad 2,5 tysiąca osób.
 
Wczoraj (6 września), po pół roku pobytu w Warszawie, Miki opuścił Klinikę Budzik. - Rozpoczęliśmy nową przygodę zwaną intensywną neurorehabilotacją, która będzie z nami długo – przyznaje mama chłopca. - Mikołaj bardzo dobrze zniósł podróż samochodem do domu.
 
 
Koszty techniczne samego wyjścia nie były małe, ale są to rzeczy, które będą nam potrzebne w najbliższym czasie. Specjalistyczny fotelik samochodowy i specjalistyczny wózek łącznie kosztowały 15 tys. zł. Obecnie Mikołaj zapisany jest na kilka turnusów rehabilitacyjnych, których łączny koszt wyniesie 55 tys. zł tylko do końca roku. Nie wspominając o rehabilitacji w domu i innych dodatkowych kosztach transportu, leków, zaopatrzenia ortopedycznego i specjalistycznego
 
– informuje z przerażeniem mama chłopca.
 
Zbiórka dla Mikiego nadal trwa. Do tej pory wpłat dokonało ponad 4 tys. 700 osób na łączną kwotę prawie 296 tys. zł. - To wszystko to niewyobrażalne kwoty, których nie pokrylibyśmy bez waszego wsparcia! - tak mama Mikiego skomentowała koszty związane z leczeniem chłopca.
 
 
Jeszcze przez pół roku intensywna rehabilitacja to największa szansa dla Mikołaja na powrót do jak największej sprawności, dlatego nie możemy się zatrzymać! Nadal prosimy o pomoc. W niedzielę Mikołaj mógł zrobić to, co lubił najbardziej (przejechać się na kucyku – przyp.red.), dlatego na nasz kolejny przystanek wybraliśmy ośrodek oferujący codziennie zajęcia z hipoterapii!
 
- dodała elblążanka.
 
Wesprzeć finansowo Mikiego można na: www.pomagam.pl/usmiechmikolaja
 

 KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.