Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Września, Piątek, Justyna, Narcyz, Franciszek

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Nowa Pasłęka: koncert Zenka Martyniuka przyciągnął tłumy na Dzień Śledzia (zobacz zdjęcia)

25.07.2021, 14:32:00
Nowa Pasłęka: koncert Zenka Martyniuka przyciągnął tłumy na Dzień Śledzia (zobacz zdjęcia)
Fot. Adrian Sajko
Wczoraj (24 lipca) w Nowej Pasłęce odbył się Dzień Śledzia. W programie była m.in. degustacja potraw rybnych i gotowaniem zupy rybnej na żywo. Największym zainteresowaniem cieszył się jednak koncert Zenka Martyniuka, który przyciągnął prawdziwe tłumy.
 
Dzień Śledzia obchodzony był w ramach Dni Nowej Pasłęki. - Dni Nowej Pasłęki obchodzimy od lat. Mieszkańcy, a teraz to i Koła Gospodyń z tereny gminy włączają się w organizację – opowiadał Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus. - Zawsze chcemy pokazać innym, co mamy do zaoferowania.
 
 
Jeśli Zalew Wiślany to śledź. Na wiosnę, jesień są żniwa, gdzie tych śledzi mamy sporo. Oczywiście raz jest lepiej, a raz gorzej, ale zawsze tego śledzia hołubimy, bo ze śledzia żyjemy
 
– zaznaczył Jakub Bornus.
 
W tym roku przygotowano wiele atrakcji. - Mamy do rozdania ponad 1000 porcji ryb, m.in. śledzia, ale nie tylko. Będzie strefa dziecka z licznymi atrakcjami dla najmłodszych odwiedzających. W ramach programu „Ahoj przygodo” przygotowaliśmy animacje dla dzieci. Będziemy też rozdawać wiele nagród – mówił Jakub Bornus.
 
Nie zabrakło też akcentów muzycznych. Na scenie pojawił się zespół Cristo Dance, którzy przygotował publiczność na gwiazdę wieczoru – Zenka Martyniuka i zespół Akcent.
 
Bardzo nas cieszy, że udało nam się dojść do porozumienia z Zenkiem. To gwiazda dużego format i szybko ma kalendarz wypełniony po brzegi. Na szczęście znalazł dla nas czas i wierzymy, że przyciągnie do nas dużo osób, które przy okazji zobaczą nasze walory. A mamy co pokazywać
 
– stwierdził Jakub Bornus.
 
Zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wydarzenia, a jutro (26.07.) opublikujemy wywiad, który Zenek Martyniuk udzielił jedynie info.elblag.pl.

fot. Gmina Braniewo

Kamila Jabłonowska

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Galeria / Koncert Zenka Martyniuka i support Cristo Dance w Nowej Pasłęce ( zdjęć 92 )
Dodano: 2021-07-25 | Fot. Adrian Sajko

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.