Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Września, Piątek, Justyna, Narcyz, Franciszek

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Śmierć w wodach Bałtyku na Mierzei. W Kątach i Krynicy utonęło dwóch mężczyzn

18.07.2021, 18:30:00
Śmierć w wodach Bałtyku na Mierzei. W Kątach i Krynicy utonęło dwóch mężczyzn
fot. facebook ratownictwo powiatu nowodworskiego

Wczoraj w godzinach popołudniowych na Mierzei, w miejscowościach Kąty Rybackie oraz Krynica Morska utonęły dwie osoby. W wodach Bałtyku zginął 50-letni mieszkaniec Pasłęka oraz 60-letni obywatel Ukrainy.


Jak informuje na swoim profilu facebookowym ratownictwo powiatu nowodworskiego, po dłuższym czasie poszukiwania ratownicy znaleźli osoby i wydostali je na brzeg. Niestety po długiej reanimacji nie udało się przywrócić czynności życiowych.


Na miejscu zostały zadysponowane liczne siły i środki z Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Gdańskim, OSP Jantar, Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa (SAR Sztutowo), OSP Krynica Morska.

 

Jak podaje na swoim facebooku Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa, wczoraj 17 lipca 2021 r. interweniowali na całym polskim wybrzeżu 9 razy. Niestety w rejonie Kątów Rybackich, Krynicy Morskiej, Wyspy Sobieszewskiej, Władysławowa i Jastrzębiej Góry, pomimo starań ratowników nie udało się uratować łącznie 5 osób. Apelujemy o rozwagę i zażywanie kąpieli w miejscach strzeżonych. .

 

Przrzypominamy wszystkim, którzy wypoczywają nad morzem, o ostrożne korzystanie z kapieli, rozwagę, przestrzeganie obowiązujących zakazów i zażywanie kąpieli w miejscach strzeżonych.

 

Źródło: facebook ratownictwo powiatu nowodworskiego

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.