Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Września, Piątek, Justyna, Narcyz, Franciszek

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

"Wyjechała na czołówkę, potem uciekła z piskiem opon". Mężczyzna cudem uniknął zderzenia, teraz szuka sprawczyni

13.07.2021, 11:09:00
"Wyjechała na czołówkę, potem uciekła z piskiem opon". Mężczyzna cudem uniknął zderzenia, teraz szuka sprawczyni

Młoda kobieta jadąca ciemnym audi zaczęła wyprzedać na zakręcie wyjeżdżając na czołówkę. Ratując się musiałem uciekać do rowu. (...) Auto do kasacji, masa strachu, koszty, że o reszcie nie wspomnę - pisze pan Kacper. Wydarzenie miało miejsce wczoraj (11 lipca) na drodze 503. Mężczyzna chce znaleźć kobietę, której lekkomyślne manewry na drodze o mało nie doprowadziły do tragedii.

Nie chciałbym, żeby ta kobieta doprowadzić do kolejnego wypadku, którego skutki mogą być tragiczniejsze

- mówi pan Kacper w rozmowie z info.elblag.pl.
 

Do wydarzenia doszło wieczorem w niedzielę, 11 lipca, na drodze na wysokości Rangór. Poszkodowany mężczyzna post w tej sprawie opublikował na portalu społecznościowym. 

O godzinie 20:20, między Jagodnem a Kamienicą Elbląska, na wysokości Rangór, młoda kobieta około 20 lat jadąc ciemnym audi a4 B5 rej. NEB zaczęła wyprzedzać na zakręcie, wyjeżdżając na czołówkę. Ratując się, aby nie doprowadzić do czołówki, musiałem uciekać do rowu. Przeleciałem z 200 m rowami, starając się nie wpaść w drzewa i nie trafić do trumny. Auto do kasacji, masa strachu, koszty, że o reszcie nie wspomnę. Kierująca audi zatrzymała się po zastawieniu jej przez inne auto, zobaczyła, co się stało i wraz z wesołym towarzystwem uciekła z piskiem opon

- opisuje wydarzenie na Facebooku pan Kacper. 


 

Mężczyzna chce znaleźć sprawczynię zdarzenia. - Daje 500 PLN nagrody za wskazanie sprawcy i pociągnie jej do odpowiedzialności, aby nikogo nie zabiła. Gdyby nie zachowanie zimnej krwi byłoby bardzo źle. Jeśli ktoś wypoczywał w tych terenach i kojarzy takie auto w tych godzinach itp. bardzo proszę o wszelkie informacje - przekonuje. 
 

Zdarzeniem interesuje się elbląska policja. 

Prowadzimy postępowanie w tej sprawie. W te chwili sprawca jest nieznany. Pomóc w jego ustaleniu mogą nagrania z kamer monitoringu. Jest spora szansa, że na którymś znajdziemy tablice rejestracyjne auta, którym się poruszał

- mówi kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.


 

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.