Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Kwietnia, Wtorek, Agnieszka, Teodor, Czeslaw

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Kolejna jazda pod prąd na S7 przy zjeździe do Elbląga - zobacz film

24.02.2021, 16:03:00
Kolejna jazda pod prąd na S7 przy zjeździe do Elbląga - zobacz film
Fot. Kadr z filmu

Do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w tym miesiącu na trasie S7 pod Elblągiem. Niecałe 3 tygodnie temu na Węźle Elbląg - Wschód kierowca autokaru pomylił zjazdy i wjechał na drogę pod prąd. Wczoraj (23.02.) tą samą niebezpieczną sytuację drogową spowodował kierowca samochodu osobowego.
 

Wczorajsze zdarzenie udało się zarejestrować panu Zbigniewowi, który S7 przemierzał... tirem. - Samochód osobowy jechał moim pasem wprost na mnie. Nie jechałem samochodem osobowym. Mając 40 ton ciężaru nie mogłam od tak zahamować - opowiada nasz czytelnik.  

 

Jechałem od Pasłęka w kierunku Malborka. Byłem w szoku, kiedy zobaczyłem, że pod prąd, moim pasem, jedzie samochód osobowy. Ratowałem się ucieczką na pas rozbiegowy, który prowadzi do skrętu do Elbląga, a on skręcił na lewy pas. Udało się, ale mogło się skończyć tragedią

 

- opowiada p. Zbigniew.


Kierowca samochodu osobowego nie wiedział, jak odnaleźć się  w zaistniałej sytuacji. - Samochodem kierował mężczyzna, z boku siedziała kobieta. Na szczęście na drodze nie było zbyt dużego ruchu. Kierowca ani nie zwalniał, ani się nie zatrzymywał. Minęliśmy się dość szybko - przyznał p. Zbigniew.

 

Co się działo później to nie wiem, ale kierowcy z innych ciężarówek do CB radia krzyczeli, że jedzie jakiś wariat

 

- dodał nasz czytelnik.

 

 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.