Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

28 Lutego, Niedziela, Makary, Prokop, Hilary

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Dziś Walentynki - Święto Zakochanych!

14.02.2021, 08:09:00
Dziś Walentynki - Święto Zakochanych!

Dla jednych jest to ulubiony dzień w roku, dla innych koszmar, który najchętniej wymazali by z kalendarza. Mowa tu oczywiście o Dniu Zakochanych, który przypada dziś, 14 lutego, a jego patronem jest nikt inny, jak św. Walenty.


Oprócz przyśpieszonego bicia serc zakochanych, rozkręca się także sprzedaż upominków oraz organizacja różnych wydarzeń z miłością w roli głównej. Z roku na rok, wielu z nas stara się znaleźć coraz to lepszą formę na wyznanie uczucia drugiej osobie. Zaczyna się od kwiatów lub miłosnej kartki, a kończy na zaskakujących i wzruszających niespodziankach.


Wszystkie sposoby na okazanie miłości są dobre. Najważniejsze jest jednak to, aby nie przesadzić. Czasem bardziej efektowne jest jedno słowo niż tuzin wspaniałych prezentów. Zamiast upominków, można zafundować sobie dzień niespodzianek: wspólny spacer, kolacja i oglądanie ulubionego filmu. Nie wszystko musi wiązać się z ogromnymi wydatkami. Zazwyczaj bywa tak, że prawdziwa miłość potrzebuje przede wszystkim bliskości drugiej osoby.


Skoro istnieje Święto Zakochanych, warto także zauważyć, że ostatnimi czasy powstało także Święto Singli. Wszyscy single i singielki obchodzą swój dzień 15 lutego. Patronem „samotników z wyboru” został św. Faustyn.


Dla wszystkich zakochanych, singli oraz osób, które nie natrafiły jeszcze na swoją drugą połówkę przesyłamy gorące pozdrowienia!

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.