Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

28 Lutego, Niedziela, Makary, Prokop, Hilary

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Autokarem pod prąd na S7 k/Elbląga - zobacz film

05.02.2021, 10:00:00
Autokarem pod prąd na S7 k/Elbląga - zobacz film
Fot. Kadr z filmu PiraciDrogowi.pl

Wczoraj, 3 lutego, około godz. 12.30 doszło do kolejnej bardzo niebezpiecznej sytuacji drogowej na trasie S7 pod Elblągiem na Węźle Elbląg - Wschód.  Kierowca autokaru, 63-latek, jadąc S7 pomylił zjazdy i wjechał na drogę pod prąd. Cała sytuacja została nagrana na filmie.

 

Jak poinformował nas  K. Nowacki - oficer prasowy KM policji w Elblągu - 63-latek był trzeźwy i jak przyznał, błąd spowodowała chwila roztargnienia i zorientował się, że go popełnił chwilę po tym jak zjechał w tę drogę. Przypadkowo jadący policjanci z wydziału konwojowego z Gdańska widząc całą sytuację pomogli kierowcy  zawrócić bez stwarzania zagrożenia. Kierowca został ukarany mandatem karnym. Policjanci ustalili, że zawodowy kierowca nie był nigdy wcześniej karany za wykroczenia drogowe - mówi K. Nowacki.

Na miejsce wezwany został patrol z KMP w Elblągu, który przeprowadził kontrolę kierowcy autokaru.

Cała sytuacja zostało utrwalone na nagraniu przez kierowcę jadącego w kierunku Gdańska.

 

Podobne zdarzenie miało miejsce w ubiegłym roku 12 listopada, o którym pisaliśmy w artykule   
- Wjechał pod prąd na S7 – reakcja instruktora nauki jazdy uchroniła od tragedii - zobacz film


Do tej bardzo groźnej sytuacji na drodze doszło w czwartek (12.11.2020) po godz. 8:00 rano na trasie S7 na węźle Elbląg Wschód. Elbląski instruktor jazdy – Przemysław Olszak - odbywając jazdę szkoleniową z kursantką, zauważył jadącego pod prąd osobowego seata. Zdając sobie sprawę z tego, jak groźna jest taka sytuacja, zajechał mu drogę uniemożliwiając dalszą jazdę. Następnie wysiadł ze swojego samochodu i nakazał zawrócić kierowcy seata, pilnując aby zrobił to w sposób bezpieczny.

Pamiętajmy! Bezpieczeństwo na drogach to nasza wspólna sprawa! Dlatego tak ważne jest odpowiedzialne zachowanie wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 

 

kerim

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.