Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

28 Lutego, Niedziela, Makary, Prokop, Hilary

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Kradł paliwo na stacji w Stegnie. Sprawdź czy poznajesz złodzieja?-zobacz film

30.01.2021, 07:52:00
Kradł paliwo na stacji w Stegnie. Sprawdź czy poznajesz złodzieja?-zobacz film
fot.KPP w Nowym Dworze Gdanskim

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim poszukują sprawcy kradzieży paliwa. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na zarejestrowanym monitoringu, zatankował do kanistrów, które znajdowały się w bagażniku samochodu, olej napędowy i nie płacąc odjechał z miejsca zdarzenia.

 

Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę prosimy o kontakt z dyżurnym nowodworskiej komendy tel. 47 74 39 222 lub z prowadzącym sprawę tel. 47 74 39 232.

Do zdarzenia doszło 8 grudnia 2020r. w Stegnie. Sprawca zatankował do kanistrów, które znajdowały się w bagażniku samochodu, olej napędowy i nie płacąc odjechał z miejsca zdarzenia. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat prosimy o kontakt z dyżurnym nowodworskiej komendy tel. 47 74 39 222 lub prowadzącym sprawę tel: 47 74 39 232, 47 74 39 286. Informację można również przesłać e-mailem: komenda.ndg@gd.policja.gov.pl

 

Zobacz materiał filmowy

 

 

 

KPP w Nowym Dworze Gdankim

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.