Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Stycznia, Środa, Fabian, Sebastian

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Kierował pod wpływem amfetaminy. Został zatrzymany

06.01.2021, 15:13:00
Kierował pod wpływem amfetaminy. Został zatrzymany

W poniedziałek ( 4 stycznia ),  policjanci z Krynicy Morskiej podczas pełnienia służby zatrzymali do kontroli kierującego samochodem m-ki VW Passat. Podczas kontroli okazało się, że 27-letni mieszkaniec naszego powiatu nie dość że przewoził narkotyki, ale również kierował po nich samochód. Mężczyzna został zatrzymany. Teraz jego losem zajmie się sąd

 

Do jednych z zadań funkcjonariuszy policji należy eliminowanie osób mogących posiadać przy sobie narkotyki oraz, tych którzy jeżdżą samochodem pod ich wpływem. Policjanci podczas codziennej służby ustalają, kto może poruszać się po naszych drogach po zażyciu narkotyków. Dziś nad ranem, w trakcie pełnienia służby, patrolowcy z Krynicy Morskiej zatrzymali do kontroli pojazd vw passat. Nerwowe zachowanie kierowcy wzbudziły podejrzenia wśród policjantów, które się potwierdziły. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli zawiniątko z amfetaminą. 27-latek przyznał się również, że wsiadł do samochodu po zażyciu amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Została również pobrana od niego krew do dalszych badań.

 

27-latek będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem znajdując się pod wpływem narkotyków i ich posiadanie. Mężczyzna już stracił swoje prawo jazdy, a za przestępstwa, których się dopuścił, może mu grozić kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

KPP w Nowym Dworze Gdańskim

 

Fot. KPP w NDG

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.