Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Stycznia, Środa, Fabian, Sebastian

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Jak wysłać większe prezenty?

15.12.2020, 11:55:00
Jak wysłać większe prezenty?

Chcesz zaskoczyć bliską osobę i wysłać jej prezent świąteczny? Małe paczki łatwo wyślesz na terenie Polski, jednak co z wysyłkami zagranicznymi bądź transportem większych rzeczy? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firm transportowych.


W okresie przedświątecznym kluczowy jest czas. Każdy z nas musi wysłać prezent szybko i sprawnie, aby mieć pewność, że dotrze do adresata. Dlatego warto skorzystać z serwisów, które porównują oferty przewoźników i pozwalają szybko wybrać najlepszą opcję. Takim serwisem jest Clicktrans.pl. Na Clicktrans w 5 minut wystawisz ogłoszenie na transport krajowy czy zagraniczny. W przeciwieństwie do kurierów firmy transportowe przewożą rzeczy dowolnych rozmiarów, waga także nie ma znaczenia. Dlatego możesz bez problemu wysłać bardziej nietypowy prezent, taki jak: deska snowboardowa, mebel a nawet pianino! W bazie Clicktrans znajduje się ponad 60 tysięcy przewoźników, którzy specjalizują się w różnych usługach transportowych.


Ile kosztuje transport przesyłki?


Clicktrans łączy osoby potrzebujące transportu z przewoźnikami, którzy akurat jadą w tym samym kierunku. Co sprawia, że kierowca może zabrać Twoją przesyłkę po drodze, więc z reguły proponuje niższą stawkę. Dlatego transport na Clicktrans jest często tańszy nawet o 60% w porównaniu do regularnych stawek. Przykładowo: transport fotela z Polski do Wielkiej Brytanii standardowo kosztuje około 500 zł. Z Clicktrans cena transportu może wynosić około 300 zł!


Na Clicktrans to przewoźnicy walczą o zlecenie. Osoba potrzebująca transportu publikuje ogłoszenie, następnie przewoźnicy rywalizują o nie, proponując wyceny. Korzysta na tym osoba zlecająca transport, gdyż może porównać od kilku do kilkunastu ofert i wybrać najlepszą z nich.


Transport ze sprawdzoną firmą


Istotne jest, aby skorzystać z usług firmy, która zna się na swoim fachu. Dlatego na Clicktrans wszyscy przewoźnicy są weryfikowani. Ponadto, każdy z nich ma publiczny profil, na którym można znaleźć opinie byłych klientów. Osoba zlecająca transport może także zadać dodatkowe pytania przed wybraniem oferty, aby upewnić się, czy firma spełnia jej wymagania. Publikacja ogłoszenia na Clicktrans nie jest wiążąca. Nie trzeba decydować się na żadną z zaproponowanych ofert.


Clicktrans to polski serwis działający od ponad 10 lat. Serwis rozwija się na terenie całej Europy, szczególnie w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i na terenie Niemiec. Użytkownicy Clicktrans wystawili już ponad 1,2 miliona ogłoszeń transportowych

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.