Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Stycznia, Środa, Fabian, Sebastian

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Prezydent Wróblewski zakażony koronawirusem

06.11.2020, 13:15:00
Prezydent Wróblewski zakażony koronawirusem
Fot. Archiwum redakcji

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski do końca tygodnia miał przebywać na kwarantannie. Powodem był kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Wczoraj prezydent poddał się testom na COVID-19. Dziś poinformowano , że wynik okazał się niestety pozytywny.


2 listopada informowaliśmy, że Prezydent Wróblewski przebywa na kwarantannie od 30 października i zgodnie z nakazem sanepidu kwarantanna potrwa do końca tego tygodnia. Dziś wyniki badań potwierdziły, że Prezydent zaraził się koronawirusem.
 

W związku z kontaktem z osobą zakażoną Prezydent Witold Wróblewski, który przebywał od ubiegłego piątku na kwarantannie, zgodnie z zaleceniami sanitarnymi poddał się wczoraj testom na koronawirusa. Wynik  niestety okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze, zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych do 15 listopada przebywać będzie w izolacji

- informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowa Prezydenta Elbląga.


Według danych elbląskiego Sanepidu 850 osób z terenu miasta ma potwierdzone zakażenie, 2062 osoby objęte są kwarantanną, a 18 nadzorem epidemiologicznym. Jeśli chodzi o Szpital Miejski to przebywa w nim obecnie 61 pacjentów.

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.