Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

26 Października, Poniedziałek, Lucyny, Lucjana, Łucjana

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Kolejne Osiedle przy ul. Łęczyckiej

12.10.2020, 19:25:00
Kolejne Osiedle przy ul. Łęczyckiej

Rozbudowa osiedla przy ul. Łęczyckiej trwa. Od kilku miesięcy trwają zaawansowane już prace budowlane przy dwóch trzypiętrowych budynkach z podziemnymi halami garażowymi oraz przydomowymi ogródkami. Niedawno rozpoczęto stawianie kolejnych dwóch wielorodzinnych budynków mieszkalnych (budynku nr 2 i nr 3), tym razem bez hali garażowej, za to z bardzo przestronnymi piwnicami.

Niska zabudowa osiedla oraz zaprojektowane rozwiązania architektoniczne nawiązują do wcześniejszego etapu, gwarantując spójny i elegancki charakter inwestycji. Budynki są w całości podpiwniczone, nad garażami zaprojektowano dachy zielone oraz wygospodarowano miejsca na plac zabaw i rekreację. Wejścia do budynków nie posiadają progów, które utrudniałyby poruszanie się osobom na wózkach inwalidzkich. W trosce o wygodę mieszkańców wszystkie klatki wyposażono w windy, umożliwiające dostęp do wszystkich kondygnacji mieszkalnych, a także komórek lokatorskich. Atutem jest również ponadprzeciętna wysokość zaprojektowanych mieszkań, dzięki czemu są one bardzo dobrze doświetlone i nasłonecznione.

W ramach inwestycji powstają cztery budynki wielorodzinne, gdzie zaprojektowano 172 mieszkania o różnorodnym metrażu. W ofercie można znaleźć 40-metrowe kawalerki, większe mieszkania dwu- i trzy - pokojowe, a nawet mieszkania o powierzchni 82 m2 w układzie cztery pokoje + kuchnia. W podziemnych halach garażowych zaprojektowano 66 indywidualnych miejsc postojowych, zaś na terenie osiedla ponad 100 kolejnych ogólnodostępnych.
 

Inwestor planuje zakończyć budowę budynków nr 1 i 4 w III kwartale 2021r., natomiast w I kwartale 2022r. budynków nr 2 i 3.
Biuro sprzedaży przy ul. Łęczyckiej 16/42 (lokal mieszkalny)
 

Kom.  693-328-416 Agnieszka Sarnowska
 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.