Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

26 Października, Poniedziałek, Lucyny, Lucjana, Łucjana

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Tragiczny wypadek pod Braniewem. Nie żyje 18-latek. Kierowca i młodzi pasażerowie w szpitalu

11.10.2020, 12:22:00
Tragiczny wypadek pod Braniewem. Nie żyje 18-latek. Kierowca i młodzi pasażerowie w szpitalu

Jak podaje serwis tvbraniewo24.pl jedna osoba nie żyje, cztery w tym troje nastolatków z poważnymi obrażeniami trafiło do szpitali – to skutek dramatycznego wypadku do którego doszło wczoraj ok. godz. 22.00 w miejscowości  Wielowie niedaleko Braniewa.

 

Jak ustaliły przybyłe na miejsce służby, 20- letni mężczyzna kierujący samochodem marki audi, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewo. Droga pokryta kostką spowodowała łatwy poślizg, co prawdopodobnie w dużym stopniu przyczyniło się do wypadku.

 

Siła uderzenia była tak duża, że drzewo wbiło się do wnętrza samochodu. Pojazdem, poza kierowcą, podróżowało czworo nastoletnich pasażerów – mieszkańców powiatu braniewskiego - 19-letnia kobieta, 18- letni mężczyzna 16- latka i 13-letni chłopiec.Służby ratunkowe powiadomili świadkowie, którzy ruszyli z pomocą poszkodowanym.

W akcji ratowniczej brało udział 5 karetek pogotowia, które przetransportowały ranne osoby do szpitali. Mimo starań w w elbląskim szpitalu zmarł jeden z pasażerów audii , 18- letni mężczyzna. Jak podaje serwis tvbraniewo24.pl stan pozostałych osób jest poważny.

W akcji ratowniczej brali udział strażacy z Braniewa, oraz służby medyczne z Braniewa Młynar i Tolkmicka.

 

Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności wypadku przez policję i prokuraturę.

Źródło: tvbraniewo24.pl

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.