Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

26 Października, Poniedziałek, Lucyny, Lucjana, Łucjana

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Teren po dawnej bazie transportu leśnego idzie na sprzedaż. Miasto chce za niego ponad 800 tys. zł

07.10.2020, 14:37:00
Teren po dawnej bazie transportu leśnego idzie na sprzedaż. Miasto chce za niego ponad 800 tys. zł

Miasto wystawiło na sprzedaż działkę o powierzchni ponad 1 ha przy ul. Okrężnej. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 811 tys. zł. Przetarg odbędzie się 7 grudnia.

Prezydent Elbląga ogłosił pierwszy, ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości przy ul. Okrężnej. To teren niezabudowany o łącznej pow. 1,0841 ha położony u zbiegu ulic Okrężnej i Królewieckiej, wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 504, od strony wschodniej przylega do pasa drogowego ulicy Okrężnej.

Nieruchomość w latach ubiegłych wykorzystywana była przez Nadleśnictwo Elbląg, jako baza Ośrodka Transportu Leśnego. Budynki wykorzystywane pod bazę zostały rozebrane. Nieruchomość usytuowana jest w granicach Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią zabudowa usługowa i przemysłowa, a także tereny wykorzystywane, jako ogrody działkowe - czytamy w ogłoszeniu o przetargu.

Zgodnie z planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomość leży na terenach zabudowy usługowej, o podstawowym przeznaczeniu terenu pod funkcje usługowe nieuciążliwe dla środowiska. Jej cena wywoławcza to 811 tys. zł.

Przetarg odbędzie się 7 grudnia, o godz. 10, w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu.

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.