Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Września, Piątek, Justyna, Narcyz, Franciszek

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Paulla zorganizowała w Elblągu koncert online. Zobaczyło go już ponad 60 tys. osób (zdjęcia i film)

14.09.2020, 14:29:00
Paulla zorganizowała w Elblągu koncert online. Zobaczyło go już ponad 60 tys. osób (zdjęcia i film)
Fot. Adrian Sajko
Po raz pierwszy Paulla wzięła udział w koncercie online. Zorganizowała go w czwartek (10.09.) w Elblągu, gdzie obecnie mieszka. Koncert oglądali nie tylko widzowie z różnych stron Polski, ale także ze świata. Co kolejnego w naszym mieście planuje zorganizować wokalistka?
 
Pandemia wymusiła na artystach odwołanie tras koncertowych, spotkań z fanami. - Mamy teraz specyficzny czas. Nie mogą spotkać się z ludźmi na koncertach, więc postanowiłam zorganizować wydarzenie online - przyznała Paulla. - To mój pierwszy raz i nie spodziewałam się, że będzie mi towarzyszyć taki stres. Zazwyczaj stres podczas koncertu jest mobilizujący, bo energia, jaką dostaję od ludzi jest niesamowita. Tutaj było inaczej, bo były kamery i nie miałam pojęcia, kto mnie słucha i jak reaguje.
 
 
W trakcie koncertu nie było interakcji z publicznością i tego mi bardzo brakowało. Ale widząc, jaki pozytywny był odzew, jak wiele osób wirtualnie wzięło udział w tym koncercie, bardzo się ucieszyłam
 
- dodała Paulla.
 
 
Koncert "Nutka miłości - przez muzykę do wewnętrznej harmonii" był transmitowany na żywo, na fanpage Paulli. Oglądało go ponad 20 tysięcy ludzi z Polski, ale także ze Stanów Zjednoczonych, Anglii i Australii. - Nie zdawałam sobie sprawy, że będzie to miało taki zasięg. Byłam pozytywnie zaskoczona, że udało nam się spotkać z ludźmi z tak różnych stron świata - opowiada Paulla.
 
 
Wielu polskich artystów decyduje się w czasie pandemii na koncerty online. Można zobaczyć ich na balkonach, w ogrodach, czy po prostu w domach. Paulla postanowiła zrobić to inaczej. - Początkowo myślałam o ogrodzie w moim domu pod Warszawą i nagraniu z komórki. Jednak im dłużej o tym myślałam, tym pomysł się rozrastał i rozrastał. Zawsze zależało mi na tym, by poprzez swoje koncerty czy teledyski dziękować moim fanom. A skoro zawsze robię teledyski wysokobudżetowe to jak mogłabym poprzestać na ogródku i nagraniu z komórki? - śmieje się Paulla.
 
 
Bardzo się cieszę, że udało się koncert zorganizować w Elblągu. W realizację tego przedsięwzięcia zaangażowało się naprawdę wiele osób. Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję. W Elblągu mogłam liczyć na ogromne wsparcie i bardzo, bardzo jestem za to wdzięczna. To, jak zostałam tu przyjęta jest niesamowite. Dziękuję również info.elblag.pl za zaangażowanie i cudowny patronat medialny
 
- zaznaczyła Paulla.
 
Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu "Kultura w sieci" Paulla do współpracy zaprosiła pianistę Andrzeja Perkmana oraz trzy skrzypaczki z Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. - Podczas tego koncertu zależało mi na tym, żeby przenieść widzów do mojego świata pełnego miłości. Chciałam, aby wszyscy chociaż na tę godzinę zapomnieli o wszelkich troskach i dali się ponieść muzyce - mówiła Paulla. - Zaśpiewałam swoje piosenki i jedną piosenkę Anny Jantar "Nie wierz mi, nie ufaj mi", bo jest to jedna z moich ulubionych piosenek. Niestety nie można jej zaśpiewać w każdych warunkach.
 
Koncert Paulli jeszcze przez pół roku będzie można oglądać specjalnie stworzonym kanale na youtube. W ciągu dwóch dni na facebooku koncert dotarł do ponad 60 tysięcy ludzi.
 
To nie ostatni koncert, jaki Paulla planuje zorganizować Elblągu.
 
Marzy mi się świąteczny koncert w Galerii EL połączony z akcją charytatywną. Kiedy robiłam z info.elblag.pl sesję zdjęciową zobaczyłam na żywo Galerię EL. To niezwykłe miejsce i od razu pomyślałam, że można zrobić tam coś pięknego. Jest to ogromne przedsięwzięcie, dlatego tu już jest potrzebne spotkanie z władzami miasta oraz dyrekcją Galerii EL. Koncert, o którym myślę to koncert z pełnym zespołem, orkiestrą symfoniczną, chórkami w pięknej scenerii. Przygotowanie takiego koncertu to minimum kilka miesięcy
 
- dodała Paulla.


 

 

 

 

Kamila Jabłonowska

Oceń tekst:

Ocen: 1

Hello World

Galeria / Paulla - koncert online ( zdjęć 45 )
Dodano: 2020-09-14 | Fot. Adrian Sajko

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.