Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Sierpnia, Niedziela, Klara, Roman, Romuald

Menu głównezulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Wykonał największą rzeźbę z bursztynu. Trafił do Księgi Rekordów Guinessa

02.08.2020, 10:46:00
Wykonał największą rzeźbę z bursztynu. Trafił do Księgi Rekordów Guinessa
fot. Igor Rudzinski sztutowo.com

Mieszkaniec Sztutowa Tomasz Ołdziejewski - główny bohater serialu "Złoto Bałtyku" został oficjalnie wpisany do Księgi Rekordów Guinnesa w kategorii.  "Największa rzeźba z bursztynu". Stosowny certyfikat dotarł już do twórcy Titanica z bursztynu.

 

Titanic z bursztynu ma długośc 153,2 cm, szerokość 15,4 cm i wysokość 36,7 cm. Jest to największa rzeźba z bursztynu na świecie. Budowa statku trwała od 6. stycznia do 6 lutego 2020 i była prezentowana w II serii serialu "Złoto Bałtyku".

Rekordową rzeżbę oraz inne wybitne dzieła z bursztynu można oglądać na specjalnej wystawie poświęconej pracy Tomasza Ołdziejewskiego, która jest dostępna do 25. sierpnia 2020 w Stegnie (Gminny Ośrodek Kultury).

 

Już teraz Tomasz Ołdziejewski zapowiedział pobicie własnego rekordu i zbudowanie jeszcze większej rzeźby.

 

Tomasz Ołdziejewski zaprasza wszystkich chętnych na wystawę swoich prac do Gminnego Ośrodka Kultury w Stegnie przy ul. Gdanskiej 60, która potrwa do 28 sierpnia br. Zobacz wyjątkowe dzieła sztuki wykonane z bałtyckiego bursztynu!

 

IR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.