Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Czerwca, Sobota, Gerwazy, Protazy, Julianna

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Poznaj ofertę Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu

30.06.2020, 09:46:00
Poznaj ofertę Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu

„Budowlanka” z ulicy Grottgera to szkoła, która cieszy się doskonałą renomą. W naszej szkole będziesz czuł się fantastycznie, ponieważ dbamy o przyjazną atmosferę i bezpieczeństwo.Technikum zwiększa Twoje szanse na rynku pracy i jednocześnie daje Ci możliwość kontynuowania nauki na ciekawych kierunkach studiów. 
 

KIERUNKI W TECHNIKUM:
 

I. ZWIĄZANE Z BUDOWNICTWEM

Buduj i unowocześniaj przestrzeń wokół nas oraz zarządzaj budową! Wykorzystaj swoje umiejętności informatyczne! Wybierz jeden z kierunków związanych z budownictwem:

TECHNIK BUDOWNICTWA z zajęciami dodatkowymi w zakresie projektowania i druku 3D.
Interesuje Cię architektura i budownictwo, chciałbyś kreować nowoczesne budynki i przestrzenie wokół nich, wybierz ten kierunek! 

TECHNIK BUDOWY DRÓG z zajęciami dodatkowymi: „Współczesne rozwiązania komunikacyjne a bezpieczeństwo ruchu drogowego”. 

Interesuje Cię komunikacja drogowa? Chcesz poznać tajniki konstruowania dróg i ciągów komunikacyjnych? Jeśli tak, to kierunek dla Ciebie!
 

II. ZWIĄZANE Z ANALITYKĄ

Poznaj tajniki nowoczesnych laboratoriów! Dowiedz się, jak produkuje się i ocenia kosmetyki! Poznaj budowę i działanie ciała ludzkiego! Wykreuj swoją przyszłość w dziedzinie farmacji!
Proponujemy tu dwie klasy:

TECHNIK ANALITYK:
1. Technik analityk z zajęciami dodatkowymi: „Elementy analizy produktów kosmetycznych” lub „Zagadnienia medyczno-farmaceutyczne w analizie laboratoryjnej”. 
2.  Technik analityk z dobrą praktyką.
 

III. ZWIĄZANE Z KSZTAŁTOWANIEM ŚRODOWISKA

Stwórz i realizuj wizję harmonijnego współistnienia człowieka z naturą! Nasza propozycja to kierunek związany z kształtowaniem środowiska:

TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU z zajęciami dodatkowymi w zakresie projektowania i druku 3D oraz fotografii cyfrowej.

Jesteś osobą wrażliwą na piękno? Masz talent plastyczny i wyobraźnię? Wybór tego kierunku zapewni Ci przygotowanie do projektowania, urządzania oraz pielęgnacji terenów zieleni. Wykreujmy razem idealny krajobraz!
 

Po każdym kierunku możesz kontynuować naukę na kierunkach studiów: budownictwo, budownictwo drogowe, architektura wnętrz lub krajobrazu, geodezja, inżynieria środowiska, kosmetologia, chemia, technologia chemiczna, farmacja lub podjąć pracę zgodną z kierunkiem kształcenia.


Zespół Szkół Technicznych to idealna propozycja dla absolwentów szkół podstawowych, którzy chcą zdobyć nowy i poszukiwany zawód na lokalnym i krajowym rynku pracy. 

Nasi absolwenci pracują w różnorodnych branżach zawodowych, są cenni dla pracodawców ze względu na swoje umiejętności i kompetencje zawodowe.
 

więcej informacji na stronie internetowej szkoły: www.zst.elblag.pl
adres: ul. Grottgera 71 82-300 Elbląg
nr telefonu: 55 625 65 40
e-mail: zst@elblag.eu


ZOBACZ INFORMATOR 2020

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.