Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

4 Lipca, Sobota, Elzbieta, Malwina, Teodor

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Trwa ankieta wyborcza. Wskaż na kogo zagłosujesz 28 czerwca?

21.06.2020, 14:30:00
Trwa ankieta wyborcza. Wskaż na kogo zagłosujesz 28 czerwca?
W dniu, 3 czerwca, Marszałek Sejmu Elżbieta Witek ogłosiła, że wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca.
 
Kampania wyborcza będzie mogła rozpocząć się po opublikowaniu w dzienniku ustaw daty wyborów, którą dziś ogłosiła Marszałek Sejmu.
 
Chciałabym, żeby kampania wyborcza była przede wszystkim uczciwa, żeby to była uczciwa rywalizacja, żebyśmy 28 czerwca mogli zagłosować i wybrać prezydenta RP. Być może w pierwszej turze, jeśli nie, to po 2 tygodniach odbędzie się druga tura. Tak, żebyśmy przed 6 sierpnia mieli wybranego i zaprzysiężonego nowego prezydenta RP
 
- mówiła Marszałek Sejmu Elżbieta Witek.
 
Według ustawy o wyborach prezydenckich głosowanie odbędzie się w lokalach wyborczych. Będzie można jednak skorzystać z możliwości oddania głosu korespondencyjnie. Taką chęć trzeba zgłosić do Urzędu Gminy do 16 czerwca. Można to zrobić pisemnie, elektronicznie, a nawet ustnie.
 
O fotel Prezydenta RP zawalczy 11 kandydatów. Głos będzie można oddać na: Andrzeja Dudę (Prawo i Sprawiedliwość), Rafała Trzaskowskiego (kandydata Platformy Obywatelskiej), Szymona Hołownię (kandydata bezpartyjnego), Roberta Biedronia (kandydata Lewicy), Władysława Kosiniaka - Kamysza (kandydata PSL), Krzysztofa Bosaka (kandydata Konfederacji), Stanisława Żółtka (kandydata Kongresu Nowej Prawicy), Marka Jakubiaka (kandydata Federacji dla Rzeczpospolitej ), Mirosława Piotrowskiego (kandydata Ruchu Prawdziwa Europa), Pawła Tanajno (kandydata bezpartyjnego) oraz Waldemara Witkowskiego ( SN uwzględnił jego skargę od 13 czerwca uwzględniliśmy kandydata w ankiecie)
 
Na kogo oddasz głos w wyborach prezydenckich? Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej ankiecie! Głosować w niej można do 24 czerwca, do godz. 10.00
 
 
Aby zagłosować w naszej sondzie należy po wyborze kandydata wpisać swój adres e-mail i oddać głos. Głos zostanie zaliczony dopiero po kliknięciu w link aktywacyjny, który zostanie przesłany na podany przez czytelnika adres e-mail.
 
 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.