Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

4 Sierpnia, Wtorek, Dominika, Jan, Protazy

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Kazik Staszewski w RMF FM: W PiS największych tumanów bronią do końca. To urocze, ale i groźne

22.05.2020, 09:44:00
Kazik Staszewski w RMF FM: W PiS największych tumanów bronią do końca. To urocze, ale i groźne
fot. youtube.com

"W PiS jest urocze to, że oni największych tumanów bronią do końca, po prostu do końca. (...) To z jednej strony urocze, a z drugiej groźne" - mówił Kazik Staszewski w internetowej części Porannej rozmowy w RMF FM.

 

Jak tłumaczył, jego krytyka władzy nie stanie się zarzewiem buntu społecznego. "Nie pójdę na wojnę przeciwko PiS, ponieważ wojna jest złem samym w sobie. Natomiast mam nadzieję, że takie irracjonalne zachowania, które w jakiś sposób wywołałem, w końcu doprowadzą do opamiętania jedną i drugą stronę" - stwierdził. "Bardziej bym chciał, żeby moje dokonania skłaniały ludzi do jednoczenia się" - tłumaczył.


Robert Mazurek pytał swojego gościa o to, czy w tym roku zespół Kult, którego Kazik jest liderem, wróci do koncertowania w ramach jesiennej Pomarańczowej Trasy.

 

"Zakładam, że do końca roku nie będzie naszych koncertów" - mówił. Jak zaznaczył, "większość członków zespołu jest przeciwna graniu takich koncertów 'streamingowych' - bez publiczności w internecie". Według Kazika, część członków zespołu może mieć problemy finansowe. "Ja mam trochę odłożone. (...) Co koledzy robią - nie mam pojęcia. Podejrzewam, że są w bardzo słabej sytuacji" - stwierdził gość RMF FM.

 

Kogo poprze Kazik Staszewski w wyborach prezydenckich?

 

„Nie jest dobrze, żeby wszystkie ośrodki władzy znajdywały się w jednym ręku" – mówił Kazik Staszewski, gość Porannej rozmowy w RMF FM. To dlatego, jak wyjaśniał, w wyborach prezydenckich 2020 zagłosuje na kandydata opozycji.

 

Kogo poprze?

„ Losowo zagłosuję. Wszyscy oni się nie nadają"

– stwierdził.

 

Żródło: www.rmf24.pl

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.