Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Stycznia, Wtorek, Marta, Henryk, Mariusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Wirtualny Bieg Piekarczyka

09.05.2020, 19:40:00
Wirtualny Bieg Piekarczyka

31 maja miał odbyć się największy coroczny bieg ulicami Elbląga – Bieg Piekarczyka. Niestety tegoroczna edycja ze względu na pandemię koronawirusa została odwołana, ale nie oznacza to, że zapomnieliśmy o biegaczach. Zapraszamy do wspólnego, choć indywidualnego biegania w Wirtualnym Biegu Piekarczyka.


Koronawirus pokrzyżował plany wielu osobom, w tym również biegaczom. Po kolei wszystkie biegi w Polsce są odwoływane lub przekładane na odległe terminy. Podobnie jest w przypadku Biegu Piekarczyka, który miał odbyć się w ostatnim dniu maja.


 – Z powodu wprowadzonych obostrzeń i specjalnych zasad bezpieczeństwa nie możemy spotkać się wszyscy w jednym miejscu i w tradycyjny sposób uczestniczyć w Biegu Piekarczyka – informuje Krzysztof Fedak z działu organizacji imprez w MOSiRze. – Ale nie poddajemy się całkowicie. Zapraszamy wszystkich biegaczy do pokonania piekarczykowego dystansu i przesłania nam zdjęć z udokumentowaniem swojego czasu.


W tym roku oprócz biegu na 10 km zaplanowany był również nowy dystans – 5 km. Zawodnicy mają więc do pokonania odcinki 5 lub 10 km, a dokładna trasa zależy jedynie od nich. Mogą to zrobić w dowolnym czasie od 25 do 31 maja do godz. 13. Ważne jest, żeby zarejestrować dystans i czas na dowolnym urządzeniu czy aplikacji.


– Galerię nadesłanych zdjęć, wśród których mogą się również znaleźć selfie z trasy, opublikujemy na stronach: biegpiekarczyka.pl oraz mosir.elblag.eu, a także w mediach społecznościowych

– dodaje Krzysztof Fedak. – Prosimy jednak pamiętać o zamieszczeniu w mailu zgody na publikację zdjęć.


Pamiętajmy przede wszystkim o zasadach bezpieczeństwa. Jeśli biegamy na terenie miasta, powinniśmy zachować dystans, a także zasłaniać usta i nos. Bardziej komfortowa sytuacja jest w przypadku uprawiania sportu w lesie – wówczas nie ma obowiązku zakrywania twarzy. Zachęcamy do indywidualnego pokonania trasy, tak aby unikać zgromadzeń.


Zapraszamy do wzięcia udziału w Wirtualnym Biegu Piekarczyka. Na zdjęcia z wynikami oraz selfie z trasy czekamy do 31 maja do godz. 14. Prosimy o przesłanie ich na adres biegpiekarczyka@mosir.elblag.eu wraz z poniższą zgodą:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu przesłanego zdjęcia.

Zgoda obejmuje bezpłatne i bezterminowe wykorzystanie przesłanych materiałów na wszystkich polach eksploatacji zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 880 z późn. zm.).

Zgoda zostaje wyrażona bezterminowo, nieodpłatnie i bez ograniczeń podmiotowych i przedmiotowych. Oświadczam, że do przesłanego zdjęcia posiadam wszelkie prawa oraz zgody osób widocznych na zdjęciach na publikację ich wizerunku.


Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Witold Wróblewski – Prezydent Elbląga.


Tekst i fot. MOSiR

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.