Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

28 Września, Środa, Marek, Waclaw

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

5 tys. miesięcznie przez 20 lat. Ekstra Pensja trafiona w Elblągu

17.03.2020, 20:47:00
5 tys. miesięcznie przez 20 lat. Ekstra Pensja trafiona w Elblągu

Szczęście uśmiechnęło się do osoby, która obstawiła zakład w elbląskim punkcie Lotto przy ul. Grunwaldzkiej. Gracz ten trafił główną wygraną w sobotnim losowaniu Ekstra Pensji. Wygrał 5 tys. zł miesięcznie wypłacanych przez 20 lat.

Jak poinformował Totalizator Sportowy w Elblągu, przy ul. Grunwaldzkiej 173, w minioną sobotę (14 marca) padła główna wygrana w Ekstra Pensji. Gracz, który obstawił zwycięski zakład, przez najbliższe 20 lat, będzie otrzymywał 5 tys. zł miesięcznie. Wylosowane liczby to: 11, 17, 23, 26, 31 oraz 4.

Szczęśliwiec zawarł tylko jeden zakład, metodą chybił trafił. To druga trafiona Ekstra Pensja w Elblągu. 14 czerwca 2019 roku jeden z naszych graczy zwiększył stawkę x 2 i wygrał aż 10 000 zł miesięcznie przez 20 lat w kolekturze przy ulicy Tysiąclecia 1

- informuje organizator zakładów.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.