Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

5 Lipca, Niedziela, Karolina, Antoni, Filomena

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Jak wybrać dobry klub fitness?

12.02.2020, 12:40:00
Jak wybrać dobry klub fitness?

Dobry klub fitness i jego wybór nie jest prostym zadaniem. Stają przed nim zarówno stali bywalcy siłowni jak i początkujący atleci oraz osoby pragnące wrócić po dłuższym czasie do aktywności sportowej.Każda z tych osób szuka zupełnie innych wrażeń w klubie fitness i zwraca uwagę na inne elementy.
 

Dla klubowiczów fitness i siłowni jednymi z najważniejszych elementów przy dokonywaniu wyboru dobrego klubu jest przede wszystkim:
 

 • niska cena za karnet na siłownię
 • wysoka jakość sprzętu fitness
 • łatwość rezygnacji z siłowni
 • możliwość ćwiczenia w wybranych godzinach
 • czystość w klubie fitness
   

Gdzie pójść na siłownię
 

Istotnym elementem branym pod uwagę przy wyborze klubu fitness w Elblągu jest jego lokalizacja. Jako klienci siłowni mamy wybór pomiędzy klubami znajdującymi się blisko naszego miejsca zamieszkania. Just Gym w Elblągu jest odpowiednią lokalizacją klubu dla mieszkańców szukających zajęć fitness w samym mieście i jego okolicach. Osoby dojeżdżające do pracy do Elbląga uznają lokalizacje klubu również za atrakcyjną. 
 

Czy warto skorzystać z oferty trenera personalnego 
 

Oprócz zastanawiania się nad tym gdzie pójść na siłownie w Elblagu, stajemy przed wyborem naszego celu. Celem uczęszczania do klubu może być pytanie o to jak schudnąć, jak wyrzeźbić szybko swoje ciało ale również pytanie o to jak zrobić formę życia. W Just GYM Elbląg można skorzystać z ogólnodostępnych planów treningów, dzięki którym można bez żadnych problemów korzystać z siłowni otwartej całą dobę w Elblągu. Możesz również poprosić o pomoc trenera personalnego. Treningi osobiste pod okiem doświadczonego trenera pozwalają skupić się na naszych słabościach i dobrać trening indywidualnie. 

Klub Just GYM jest otwarty całą dobę 24/7/365 i to pozwala ćwiczyć w takich godzinach jakie są dla Ciebie najlepsze. Można również uczestniczyć w zajęciach Tabata, Zumba, Pilates lub Pump. W ramach karnetu OPEN za 69 zł siłownia oraz zajęcia fitness. Sprawdź co zyskujesz kupując KARNET w Just GYM


Just GYM ELBLĄG
Centrum Handlowe Ogrody
82-300 Elbląg
ul. płk. Stanisława Dąbka 152
tel. +48 575 660 520
email: elblag.dabka@justgym.pl
www.justgym.pl 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.