Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

10 Lipca, Piątek, Amelia, Filip, Witalis

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

NABÓR DO ZŁOTEJ AKADEMII

09.02.2020, 10:30:00
NABÓR DO ZŁOTEJ AKADEMII
fot. zksolimpia.pl

Akademia ZKS Olimpia Elbląg zaprasza do wzięcia udziału w naborze do sekcji piłkarskiej. Pierwsze spotkanie połączone z testami sprawnościowymi odbędzie się już w najbliższą sobotę (8.02) o godzinie 10:30 w hali sportowej przy ul. Sienkiewicza 4.

 

Marzysz o rozpoczęciu swojej przygody z futbolem? Nie wiesz od czego zacząć? Te spotkania są właśnie dla Ciebie!

Dołącz do jedynej w województwie Warmińsko-Mazurskim akademii, która może poszczycić się Złotą Gwiazdką otrzymaną z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej w nagrodę za utrzymywanie wysokiego poziomu i jakości szkolenia. Dzięki temu znaleźliśmy się w elitarnym gronie szkółek będących dla dzieci sprawdzonym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

 

Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat na darmowe testy, podczas których będą mogli wykazać się przed wykwalifikowaną kadrą trenerską oraz sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie.

Dziewięć rodzajów testów sprawności ogólnej i specjalnej dla czterech kategorii wiekowych (Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik) przygotowali trenerzy akademii z myślą o młodych adeptach piłki nożnej:

 

    Dla każdego rocznika zarezerwowaliśmy około 90 minut. Na chłopców będą czekały różne konkurencje takie jak prowadzenie piłki po slalomie, skoki w dal z miejsca, testy szybkości na odcinku 30 metrów, czy też oczywiście gra.

– poinformował trener koordynator Karol Przybyła.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres koordynator@zksolimpia.pl

Wszyscy kandydaci zobowiązani są do zabrania ze sobą stroju sportowego wraz z obuwiem, ważnych badań lekarskich oraz w przypadku przynależności do innego klubu sportowego – jego zgodę na udział w testach.

Terminy spotkań w hali przy ul. Sienkiewicza 4 (IV Liceum Ogólnokształcące):

8 luty (sobota)
10:30 – rocznik 2013/14
12:00 – rocznik 2012

15 luty (sobota)
10:30 – rocznik 2009

22 luty (sobota)
10:30 – rocznik 2010/11
12:00 – rocznik 2008
13:30 – rocznik 2007

 

 

Łukasz Wesołowski

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.