Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

4 Sierpnia, Wtorek, Dominika, Jan, Protazy

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Nowości w Amore Mio Grill & Pizza!

31.01.2020, 09:44:00
Nowości w Amore Mio Grill & Pizza!
„Zima w Amore Mio Grill & Pizza” to nowe propozycje w karcie, które gwarantują niezapomniane doznania. Comber z jelenia, gicz jagnięca, carpaccio z ośmiornicy to tylko niektóre z nich. Przyjdź i przekonaj się sam!

- Każda pora roku skłania nas do zmiany propozycji w karcie. Staramy się, by każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie – mówi szef kuchni Bartosz Majchrzak.
 
 
Przystawki zostały wzbogacone o sześć rodzajów brushette (z salami, caprese, szynką parmeńską, łososiem, warzywami, pomidorami). - Można zamówić mix lub 6 szt. jednego rodzaju – dodał Bartosz Majchrzak.
 
Pojawiło się także carpaccio z ośmiornicy. - Przyjeżdża do nas świeża ośmiornica, która jest przez nas obrabiana, marynowana i gotowana. Podawana jest z oliwą, grzankami i sałatką – dodał Bartosz Majchrzak.
 

Nowością jest też comber z jelenia podawany na salsie z owoców leśnych podwędzony w dymie Jack Danielsa. - To przystawka, którą wprowadziliśmy, by elblążanie mogli spróbować jelenia – dodał szef kuchni.
 
Z dań głównych w karcie pojawiła się gicz jagnięca pieczona w rozmarynie z buraczkami w karmelu i grillowanymi ziemniakami, a także plastry grillowanej polędwicy wołowej na sosie z maślaków w towarzystwie kolorowych fasolek szparagowych i ziemniaków ziołowych.
 

Przygotowano także coś dla miłośników ryb – doradę pieczoną w pergaminie z warzywami i ziemniakami pieczonymi oraz fileciki z okonia w otulinie szynki parmeńskiej duszonej w sosie szafranowym podawane z marchewką w miodzie i młodymi ziemniakami.
 
- Dorada ma delikatne mięso. Po otwarciu pergaminu unosi się zapach, który dodatkowo wzbogaca smak. Do okonków używamy szafranu włoskiego, na który długo czekaliśmy. Warto było, bo jest wyjątkowy – opowiada Bartosz Majchrzak.
 

Nie zapomniano także o tych, którzy lubią desery. Ciasta domowej roboty – to pozycja, która szczególnie przypadnie do gustu gościom restauracji. - Obecnie mamy sernik i szarlotkę. To są ciasta naszego wyrobu – podkreślał szef kuchni. - Nie ma tu nic gotowego.
 

Choć dania te zostały wprowadzone na czas zimy (na wiosnę przygotowane zostaną już inne propozycje) to jest szansa, by niektóre z nich zostały na stałe. - Jeśli któreś danie będzie się cieszyć szczególnym zainteresowaniem naszych gości, to nie wykluczone, że pojawi się ono na stałe w karcie – dodał Bartosz Majchrzak.
 
Autorami zimowych nowości są: Marco Cocchieri, właściciel restauracji Amore Mio Pizza & Grill oraz Bartosz Majchrzak, szef kuchni.

 

Sprawdź, co do zaproponowania ma Amore Mio Grill & Pizza!
ul. Stary Rynek 63/64
82-300 Elbląg
tel. 796 767 400


Godziny otwarcia:
poniedziałek – czwartek od 12.00 do 22.00
piątek - niedziela od 12.00 do 23.00


amoremio.elblag.pl
 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.