Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Września, Sobota, Konstancja, January

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Buty narciarskie Fischer – idealny komfort i parametry na stoku

27.01.2020, 16:19:00
Buty narciarskie Fischer – idealny komfort i parametry na stoku

Wielu niedoświadczonych narciarzy myśli, że to wybór dobrych desek jest najważniejszy. Tymczasem buty narciarskie często okazują się istotniejszym czynnikiem w uzyskaniu odpowiednich wyników oraz przede wszystkim komfortu podczas całodziennej jazdy. Świetną jakość oferują m.in. buty narciarskie Fischer stworzone dla wymagających użytkowników. Dowiedz się więcej o ich parametrach i poznaj najpopularniejsze modele.


Co wyróżnia buty narciarskie Fischer?

Marka Fischer jest jedną z tych, które są najbardziej znane z produkcji butów dla narciarzy. Jej wyróżnikiem są przede wszystkim innowacje. To właśnie za sprawą tej firmy dziś stosowane są powszechnie systemy pozwalające na idealne dopasowanie buta do stopy narciarza. Technologia Vacuum Fit od Fischer była pierwszą tego typu na rynku. Producent zaprezentował ją w 2011 roku i od tamtej pory jest wciąż udoskonalana i z powodzeniem wykorzystywana dla zwiększania komfortu narciarzy na stokach całego świata. Jak działa technologia Vacuum Fit? Wykorzystuje ona specjalny materiał, który daje się formować podczas odpowiednio opracowanej procedury polegającej na kolejnym podgrzewaniu i schładzaniu skorupy. Co ważne, formowanie można powtarzać dla korekty dopasowania.

Najpopularniejsze buty narciarskie Fischer

Obecnie buty narciarskie Fischer w technologii Vacuum Fit są produkowane dla każdego. W asortymencie dobrze zaopatrzonych sklepów specjalistycznych, takich jak Narty Warszawa, znajdziesz zarówno buty Fischer damskie, jak i buty Fischer męskie, które można perfekcyjnie dopasować do stopy użytkownika: www.nartywarszawa.pl/oferta/buty-narciarskie/fischer.html. Dostępne są też modele juniorskie idealne zarówno dla dzieci stawiających pierwsze kroki na stoku, jak i tych, które posiadły już znacznie większe umiejętności. Jakie modele są najpopularniejsze? Warto zwrócić uwagę chociażby na buty Fischer RC4 dostępne w wariantach odpowiednich dla każdego. Ich dopracowane parametry zapewnią Ci komfort na stoku nawet przez cały dzień.

Buty narciarskie Fischer – jak wybrać właściwe?

Dobór butów narciarskich jest znacznie trudniejszy niż w przypadku jakiegokolwiek innego obuwia. To dlatego, że rozmiar jest tutaj jedynie najbardziej podstawowym z parametrów. Przy zakupie należy zwracać uwagę przede wszystkim na parametr oznaczany jako flex – oznacza on sztywność skorupy. Twardsza zapewnia większą precyzję, dlatego będzie przeznaczona dla cięższych i bardziej doświadczonych narciarzy. Najbardziej elastyczne będą zaś przeznaczone dla początkujących oraz dzieci. Dobór parametru flex zależy przede wszystkim od umiejętności, a także płci i wieku. Buty narciarskie Fischer występują zarówno w wersji o twardości skorupy 20 przeznaczonej dla dzieci, jak i jako męskie modele o sztywności 130 idealne dla zaawansowanych. Jeśli nie wiesz, jaki flex buta będzie dla Ciebie odpowiedni, skorzystaj z profesjonalnej pomocy – np. w specjalistycznym sklepie narciarskim.

Buty narciarskie – dlaczego ich prawidłowy dobór jest tak ważny

Dlaczego dobrze dobrane buty narciarskie są tak ważne? Odpowiadają one zarówno za możliwość pełnego wykorzystania swoich umiejętności, jak i kwestię kluczową – bezpieczeństwo. Dobrze dopasowane obuwie będzie trzymać stopę, zapobiegając urazom i wypadkom. Ponadto zapewni Ci komfort podczas jazdy – nawet przez cały dzień. Dzięki odpowiedniemu doborowi modelu i rozmiaru możesz zapomnieć o micie, który głosi, że obuwie narciarskie powinno być niewygodne. Jego brak odzwierciedlenia w rzeczywistości potwierdzają buty narciarskie Fischer, które są bardzo wygodne dzięki idealnemu dopasowaniu do stopy i wysokiej jakości wykonania.
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.