Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

4 Sierpnia, Wtorek, Dominika, Jan, Protazy

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

„Takiego szczęścia nie widziałem dawno”

15.12.2019, 19:00:00
„Takiego szczęścia nie widziałem dawno”

Marek Przezpolewski, właściciel klubu YOLO otrzymał telefon z zapytaniem, czy istniałaby możliwość, aby  ufundował słodycze dla podopiecznych elbląskiego Domu Dziecka. - Nie zastanawiałem się ani chwili, ale pomyślałem, czemu mielibyśmy się ograniczyć tylko do dania słodyczy – mówił.
 

I tak powstał pomysł zorganizowania Mikołajek. - W organizację zaangażowali się pracownicy YOLO, a także 7Street. Wydarzenie odbyło się w niedzielę, 8 grudnia. Niektórzy w sobotę pracowali do rana, a i tak przyszli, bo chcieli zapewnić dzieciakom niezapomniane wspomnienia. Bardzo im za to dziękuję – mówił Marek Przezpolewski.

 

Wielkie podziękowania należą się Michałowi Chrząszczowi (manager YOLO Club) oraz Paulinie Jabłońśkiej (manager 7 Street). Bez ich zaangażowania to wszystko, by się nie udało

– dodał Marek Przezpolewski.
 

W YOLO imprezy charytatywne odbywają się dość systematycznie, jednak po raz pierwszy zorganizowano Mikołajki dla elbląskiego Domu Dziecka. - Radość dzieci, jaką zobaczyliśmy dała nam pewność, że to wydarzenie na stałe wpisze się w kalendarz naszych imprez – zapewnił Marek Przezpolewski. - To było coś niesamowitego. Widząc uśmiechy na twarzach tych dzieci od razu zapomnieliśmy o zmęczeniu. Takiego szczęścia nie widziałem dawno.
 

Mikołajki w YOLO trwały cztery godziny. Brało w nim udział 75 dzieci (w wieku od 1,5 roku do 18 lat). - Każdy dostał paczkę, a w niej prócz słodyczy były zabawki  i produkty kosmetyczne, tj. żele pod prysznic czy kremy, bo są to rzeczy, które, jak nam powiedziano, bardzo szybko znikają – opowiadał Marek Przezpolewski.


Prezenty wręczał Mikołaj, który sprawił dzieciom nie lada niespodziankę. Każde dziecko mogło opowiedzieć mu, co chciałoby dostać pod choinkę. Niektóre pokazały mu, jak pięknie potrafią wyrecytować wierszyk.


Było także wiele atrakcji dostosowanych odpowiednio do wieku dzieci. - Animatorki przygotowały zabawy w grupie – dodał  Marek Przezpolewski. - Każdy też miał możliwość pogrania w kręgle.


- Niesamowite było to, że starsze dzieci opiekowały się młodszymi. Nosili je na rękach, razem się bawili . To było piękne

– stwierdził Marek Przezpolewski.

 

Życzliwość i dobro nam okazane dodają wiary w istnienie bezinteresownej jakże w dzisiejszych czasach zapomnianej postawy ofiarności drugiemu człowiekowi. Miarą człowieczeństwa jest czynienie dobra – z całą pewnością pan Marek Przezpolewski oraz kadra pracownicza klubu YOLO i 7 Street należą do grona takich osób, którym los dzieci nie jest obojętny

– zaznaczyła Barbara Nalińska, dyrektor Socjalnej Całodobowej Placówki Opiekuńsko-Wychowawczej w Elblągu.

 

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.