Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

28 Maja, Czwartek, Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Zbigniew Stonoga: Jestem w Elblągu i właśnie nakryliśmy znanego księdza na seksie z dorosłym mężczyzną

27.11.2019, 12:54:00
Zbigniew Stonoga: Jestem w Elblągu i właśnie nakryliśmy znanego księdza na seksie z dorosłym mężczyzną
Fot. Archiwum redakcji

Pierwszy raz o Zbigniewie Stonodze w elbląskich mediach zrobiło się głośno  trzy lata temu. Wówczas zainteresował się on sprawą pobitego 11-letniego elblążanina. Tym razem do naszego miasta sprowadziła go historia 37-letniego księdza, który wyznał miłość mężczyźnie.


Przypomnijmy, że Zbigniew Stonoga trzy lata temu zainteresował się sprawą pobicia 11-letniego chłopca, który wracając rowerem do domu z kiermaszu szkolnego został pobity. Następnego dnia rodzice 11-latka złożyli zawiadomienia na policję.  Dochodzenie zostało wszczęte, napastnik złapany, przesłuchany i... wypuszczony.


Podczas przesłuchania 30 – latek twierdził, że pobił chłopca, bo sądził, że ten go wcześniej okradł. Sprawca usłyszał zarzuty dotyczące przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu m.in. uszkodzenia ciała. Ma zakaz zbliżania się do swojej ofiary i dozór policyjny. Wypuszczeniem na wolność 30-latka zainteresował się Zbigniew Stonoga.


Przed siedzibą Prokuratory Zbigniew Stonoga zorganizował dwie manifestacje. Zarzucał elbląskim prokuratorom nienależyte wykonywanie swoich obowiązków.  Mianem łotra i nieroba określił Jarosława Żelazka, Prokuratora Rejonowego w Elblągu.


Zbigniewa Stonogę oskarżono o publiczne nawoływanie do występku, grożenie popełnieniem przestępstwa na szkodę danej osoby oraz znieważenie publiczne i w środkach masowego przekazu, za co grozi kara grzywny, ograniczenia wolności, albo pozbawienia wolności do lat 2. Zbigniew Stonoga wniósł o zawieszenie postępowania ze względu na zły stan zdrowia. W marcu br. opublikował na swojej stronie internetowej  informację, że miał udar mózgu.


Stan blogera widocznie uległ poprawie, bo wczoraj w nocy (24 listopada) na swoim koncie na portalu społecznościowym facebook opublikował wpis: „Jestem w Elblągu i właśnie nakryliśmy znanego księdza na seksie z dorosłym mężczyzną. Obecnie jadę do proboszcza jednej z elbląskich parafii pokazać akt. Decyzja o publikacji jeszcze nie zapadła.”


Dziś rano opublikowano 10 - minutowy film, w którym 37-letni ksiądz z elbląskiej  parafii spotyka się w mieszkaniu z mężczyzną. Obaj rozbierają się do bielizny. Ksiądz czekając na mężczyznę kładzie się na łóżku i dotyka swoich miejsc intymnych. Mężczyzna wraca z łazienki i oznajmia, że jest to prowokacja i wszystko się nagrywa.
 

Do pokoju wchodzi Zbigniew Stonoga i proponuje rozmowę. - Jeśli ksiądz nie chce rozmawiać to nie mam prawa księdza zatrzymać – stwierdził.

- Nie chcę się usprawiedliwiać. Jakoś tak wyszło – odpowiada ksiądz. - Nie jestem pedałem. Wyjdź z mojej chaty i tyle.


Ostatecznie ksiądz godzi się na rozmowę przed kamerą. - Ta sytuacja powoduje we mnie mieszane uczucia, bo nie jestem wrogiem kościoła, ale jestem wrogiem tych, którzy ten kościół niszczą – mówi Zbigniew Stonoga. - Został ksiądz przyłapany w niejednoznacznej sytuacji z mężczyzną.

 

Nie zachęcałem go, nie zmuszałem

– stwierdził ksiądz.


Jak ksiądz zareagował na informację, że nagranie z tego, co zaszło zostanie opublikowane? - Odbieram to jako dopust, żeby jednak  powstrzymać w sobie te jakieś  niewłaściwe emocje, żeby skupić się na tym, co kocham i co chcę robić – mówił ksiądz.

 

Biję się w pierś przed samym sobą, przed swoją słabością

 

– dodał ksiądz.


O komentarz zwróciliśmy się do Kurii Diecezji Elbląskiej. Gdy otrzymamy odpowiedź powrócimy do tematu.

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.