Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

28 Maja, Czwartek, Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

„To wspaniałe miejsce refleksji”. Biblioteka Elbląska zmienia się nie do poznania (film)

09.10.2019, 14:01:00
„To wspaniałe miejsce refleksji”. Biblioteka Elbląska zmienia się nie do poznania (film)
Fot. Ryszard Biel
W poniedziałek, 7 października, odbędzie się oficjalne podsumowanie pierwszej części projektu pn. „Adaptacja Biblioteki Elbląskiej – obiektu dziedzictwa kulturowego o potencjale turystycznym – Etap I”. Jak bardzo zmieniła się ta instytucja?
 
Biblioteka Elbląga przeżyła prawdziwą rewolucję. A to za sprawą projektu za ponad 7 mln zł. - Projekt jest dofinansowany przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Samorząd Województwa z Regionalnego Programu Operacyjnego, a także ze środków Unii Europejskiej – zaznaczył Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.
 
- Wszystko to, co na zewnątrz zostało naprawione, wymienione, zakonserwowane. Od wieluset metrów dachu, konserwacji murów czy wymiany 146 okien – opowiadał dyrektor Biblioteki Elbląskiej, Jacek Nowiński. - Myślę, że na najbliższe 50 lat zewnętrzną część Biblioteki trzeba będzie tylko na bieżąco konserwować
 
To nie jedyne zmiany. - Mamy w końcu podziemną infrastrukturę na terenie ogrodu Biblioteki – mówił Jacek Nowiński. - Mamy zakonserwowane pozostałości murów średniowiecznych. Mamy też miejsce na posadzenie zieleni.
 
- Ogród Biblioteki ma być i teraz mam nadzieję, że będzie miejscem, w którym elblążanie i turyści będą chcieli przebywać z daleka od zgiełku. To miejsce jest wymarzone do różnego rodzaju działań kulturalnych, edukacyjnych – dodał Jacek Nowiński.
 


 

 

Kamila Jabłonowska

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / ( zdjęć 0 )
Dodano: | _INFO_ELBLAG_PL

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.