Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

5 Lipca, Niedziela, Karolina, Antoni, Filomena

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Miasto szuka dyrektora EPT? Chętni mają tylko tydzień na zgłoszanie swoich kandydatur

02.06.2019, 11:20:00
Miasto szuka dyrektora EPT? Chętni mają tylko tydzień na zgłoszanie swoich kandydatur

Miasto szuka nowego dyrektora Elbląskiego Parku Technologicznego. Kto zostanie następcą Marcina Bukowskiego, tego dowiemy się być może jeszcze przed wakacjami. Oferty chętnych przyjmowane są tylko do 9 czerwca.

Niebawem kończy się umowa obecnego dyrektora EPT Marcina Bukowskiego, Tę funkcję pełnił on od 2017 roku. Wczoraj prezydent Elbląga ogłosił konkurs na to stanowisko. W zakres zadań nowego szefa EPT, jak wynika z ogłoszenia, wchodzi m.in.: zapewnienie prawidłowej realizacji funkcjonowania jednostki budżetowej, kierowanie i zarządzanie całokształtem działalności EPT oraz reprezentowanie jednostki na zewnątrz, zarządzanie budżetem EPT, bieżące dostosowywanie oferty EPT do potrzeb rynku, a także pozyskiwanie inwestorów do EPT i prowadzenie negocjacji biznesowych z przedsiębiorcami zainteresowanymi usługami EPT.

Kandydaci oprócz wyższego wykształcenia powinni wykazać się: co najmniej 5-letnim stażem pracy (do wymaganego stażu pracy wlicza się wykonywanie przez co najmniej 3 lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku), znajomością ustaw m.in. o samorządzie gminnym, o samorządzie powiatowym i Kodeksu postępowania, znajomością zagadnień związanych z funkcjonowaniem jednostki budżetowej w ramach ustawy o finansach publicznych, obsługą programów MS Office. Wymagana jest również: kreatywne i otwarte podejście do nowych wyzwań, innowacyjność, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za umyślne przestępstwo skarbowe.

Na oferty chętnych Miasto czeka do 9 czerwca. Ratusz chciałby, aby nowy dyrektor, swoje obowiązki objął także w czerwcu.

Przypomnijmy. Od 2017 roku dyrektorem EPT jest Marcin Bukowski, który wcześniej pełnił funkcję Dyrektora Żuławskiego Ośrodka Badawczego ITP w Elblągu. Na tym stanowisku zastąpił Pawła Lulewicz, który przez sześć lat szefował Parkowi. Obecny dyrektor również może wystartować w konkursie.

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.