Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

5 Lipca, Niedziela, Karolina, Antoni, Filomena

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Weź aparat do Teatru!

01.06.2019, 06:18:00
Weź aparat do Teatru!

Teatr Sewruka zaprasza do wzięcia udziału w konkursie organizowanym z okazji Dnia Dziecka.
    
Konkurs dla małych, i tych trochę większych. Uśmiechniętych, i tych którzy wstali lewą nogą. A przede wszystkich dla tych, którzy w niedzielę wybierają się do teatru na "Czarodziejskie krzesiwo"!
 
"Czarodziejskie krzesiwo" to jedna z najpiękniejszych baśni Andersena, która zachwyca dzieci i dorosłych. To niesamowita historia o spełnianiu marzeń. Reżyser, Cezary Żołyński i scenograf, Iza Toroniewicz zadbali, aby na scenie poza baśniowym klimatem znalazły się elementy teatru ulicznego, co urzeka nie tylko najmłodszych, ale również ich rodziców.
To pełna magii, niezwykła opowieść o marzeniach i nieustannym dążeniu do ich spełnienia, nie tylko dla dzieci.
    
W związku z Dniem Dziecka Teatr Sewruka ogłasza konkurs na najbardziej oryginalne, najbardziej wyjątkowe, najbardziej zabawne, najbardziej niepowtarzalne zdjęcie z aktorami po spektaklu. Niech poniesie was wyobraźnia! Poddajcie się magii teatru: do dyspozycji macie widownię i dużą scenę!
    
A co później? Wstawcie zdjęcie na naszą facebookową ścianę. My wybierzemy trzech zwycięzców, a w nagrodę… ponownie zaprosimy do teatru na zimowe spekatkle Dziewczynki z zapałkami lub Opowieści wigilijnej.


Zapraszamy do wspólnej zabawy!


"Czarodziejskie krzesiwo" reż. Cezary Żołyński, Duża Scena
02.06.2019r., godz. 12.00

 

Teatr im. Aleksandra Sewruka

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.