Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Lutego, Czwartek, Leon, Ludmila, Eustachy

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

G. Wierzbicki Body Show po raz trzeci w Elblągu. Ta impreza przyciąga coraz lepszych zawodników

14.05.2019, 07:00:00
G. Wierzbicki Body Show po raz trzeci w Elblągu. Ta impreza przyciąga coraz lepszych zawodników
Fot. Ryszard Biel

Trzecia edycja zawodów sylwetkowych G. Wierzbicki Body Show za nami. Tym razem, w zabytkowych wnętrzach Galerii EL, zaprezentowało się aż czterdziestu zawodników z całej Polski.

W sobotę (11 maja) w Centrum Sztuki Galeria EL odbyły się zawody sportów sylwetkowych G. Wierzbicki Body Show. W wydarzeniu wzięli zawodnicy z całego kraju.

Frekwencja w tym roku jest większa niż w poprzednich edycjach. Jednak o randze imprezy nie świadczy ilość zawodników, ale o ich poziom. Poziom tych, którzy się u nas prezentują, rośnie z roku na rok. Jestem szczęśliwy z tego powodu. Mamy medalistów mistrzostw Polski, a także międzynarodowych imprez, włączając w to mistrzostwa Europy i świata

- mówi Grzegorz Wierzbicki, który wraz z żoną Martą, jest odpowiedzialny za powrót zawodów sylwetkowych do Elbląga.

Zawodnicy walczyli o medale w kategoriach: bikini fitness kobiet, męska sylwetka, kulturystyka klasyczna i kulturystyka mężczyzn. Widownia w tym roku dopisała, sala była pełna. Najlepsze występy nagradzano oklaskami. Największe wsparcie oczywiście otrzymali reprezentanci Elbląga: Beata Bandurska zawodniczka utytułowana, znana z poprzednich edycji Wierzbicki Body Show oraz debiutant Mateusz Orzechowski.

Niesamowite mieć publiczność za sobą. Ja, choć z przerwami trenuję już od prawie 6 lat, do tego startu przygotowywałem się dość krótko, bo 1,5 miesiąca, więc tym bardziej się cieszę. Najtrudniejsze przed takimi zawodami jest chyba przemoc się samemu, zmotywować do wyjścia na scenę. Jeśli chodzi o dietę czy poświęcony czas to chyba nie jest takie trudne. To jest kwestia głowy, poukładania sobie priorytetów i świadomy wybór

- mówi Mateusz Orzechowski z Elbląga.

G. Wierzbicki Body Show to impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarz elbląskich wydarzeń sportowych. Z roku na rok przyciąga coraz więcej, coraz lepszych zawodników.

Tegoroczne wydarzenie było kwalifikacją do trzech imprez międzynarodowych. To pokazuje, że ranga tej imprezy rzeczywiście rośnie. To nas bardzo cieszy i motywuje do dalszej pracy, do organizacji kolejnych edycji

- dodaje Grzegorz Wierzbicki.
 

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Wierzbicki Body Show ( zdjęć 280 )
Dodano: 2019-05-13 | Fot. Ryszard Biel

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.