Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Lutego, Czwartek, Leon, Ludmila, Eustachy

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Tragiczny wypadek podczas 5. Rajdu Żuławskiego. Zginął kierowca i pilot

13.05.2019, 15:59:00
Tragiczny wypadek podczas 5. Rajdu Żuławskiego. Zginął kierowca i pilot
fot. nadesłane

Wczoraj, 12 maja, podczas piątego Rajdu Żuławskiego doszło do tragicznego wypadku z udziałem dwóch uczestników. Kierowca i pilot ponieśli śmierć na miejscu.

Na drugim odcinku wyznaczonej trasy, w miejscowości Błotnik z niewiadomych przyczyn Honda Civic prowadzona przez 34-kierowcę zjechała z trasy i wpadła do przydrożnego kanału.

Niezwłocznie zostały uruchomione procedury bezpieczeństwa. Pierwszej pomocy udzielili sędziowie, kibice oraz służby ratunkowe znajdujące się na tym odcinku, oraz karetka pogotowia włącznie ze śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak się dowiedzieliśmy od jednego z uczestników zdarzenia. Strażacy znajdujący się na miejscu zareagowali bardzo szybko. Reanimowali poszkodowanych przez ponad godzinę, bezskutecznie.

Ze względu na dobro śledztwa i wzgląd na zmarłych rajd został przerwany. Teraz policyjne dochodzenie wyjaśni szczegóły tej tragedii.

Oświadczenie organizatorów imprezy znajduje się tu : https://www.facebook.com/RajdZulawski/posts/2303508026538392

MS

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.