Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Lutego, Środa, Arnold, Konrad, Marceli

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Pożar baru w Krynicy Morskiej przy głównym wejściu na plażę - zobacz film

09.05.2019, 17:08:00
Pożar baru w Krynicy Morskiej przy głównym wejściu na plażę - zobacz film

Wczoraj, 8 maja, o godz. 19.25 w Krynicy Morskiej doszło do pożaru smażalni znajdującej się nieopodal wejścia na plażę. Sytuacja wymagała natychmiastowej reakcji, gdyż w pomieszczeniu znajdowały się butle gazowe.

Tuż po godzinie 19.00 strażacy z okolicznych miejscowości zostali zadysponowani do pożaru drewnianego budynku handlowego znajdującego się w Krynicy Morskiej. W akcji gaśniczo-ratowniczej uczestniczyło 22 strażaków z OSP Sztutowo i JRG Nowy Dwór Gdański.

W dniu 8.05.2019 o godzinie 19.25 w Krynicy Morskiej doszło do pożaru pawilonu usługowo-handlowego wraz ze stojącymi drewnianymi ławkami i stołami znajdującymi się na terenie posesji. Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palący się budynek co pozwoliło na ugaszenie pożaru. Chłodzeniu butli gazowych oraz pieca konwekcyjnego do momentu zredukowania temperatury poniżej 20 stopni. W działaniach udział brały: 1 zastęp z JRG Nowy Dwór Gdański w sile 4 ratowników oraz 3 zastępy z OSP w sile 18 ratowników

- informuje KP PSP w Nowym Dworze Gdańskim.

Teraz policja wyjaśni przyczyny pożaru. Poniżej publikujemy materiał filmowy, nagrany przez świadka zdarzenia.

 

Telewizja Regionalna Żuławy TV

autor: Irena Shyldak

 

MS

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.