Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

23 Sierpnia, Piątek, Róza, Apolinary, Filip
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Świętuj razem ze "Zmysłami" i otrzymaj -20% rabatu na cały rachunek!

06.05.2019, 18:48:00
Świętuj razem ze "Zmysłami" i otrzymaj -20% rabatu na cały rachunek!

Restauracja "Zmysły" dała się już poznać turystom i mieszkańcom naszego miasta nie tylko z pysznych dań w przystępnych cenach, ale także z pięknego wystroju lokalu. Do swojej oferty restauracja wprowadziła dowozy oraz... wspólne świętowanie. Poznaj szczegóły!


W karcie restauracji "Zmysły" można znaleźć rozmaite dania. Znajdą w niej coś dla siebie miłośnicy dań mięsnych, wśród których króluje konfitowany filet z kurczaka, faszerowana golonka, grillowany schab z kością czy filet z kaczki, jak i smakosze dań rybnych, dla których restauracja przygotowała tagliatelle z łososiem, smażone okonki czy dorsza.


Zadbano także o wielbicieli pizzy, którzy z pewnością docenią smak tego włoskiego przysmaku. Dla nich restauracja "Zmysły" zorganizowała I Zawody w Jedzeniu Pizzy, które odbyły się w marcu. Ich uczestnicy zgodnie przyznali, że pizza Salami Napoli jest rewelacyjna. A to nie jedyna propozycja tego dania. W ofercie restauracja "Zmysły" ma różnorodne pizze - od pikanych, np. z jalapeno, po wegetariańskie.


W swojej ofercie restauracja "Zmysły" posiada specjalne menu dla zapracowanych. Z karty można wybrać urozmaicone dania na wynos, które zaspokoją głód i zaoszczędzą czas.


- Nie wszystko można spakować na wywóz – wyjaśnia manager restauracji. - Są potrawy, które po dotarciu do klienta nie byłyby już tak dobre, jak te podawane u nas, na miejscu. Stąd decyzja o stworzeniu oddzielnego menu, w którym zaproponowaliśmy klientom tylko te dania, których jesteśmy pewni, że po dotarciu do nich będą smaczne. Poszerzyliśmy w nim propozycje makaronów.


Dania na wynos znajdują się na stronie Zmysłów i zaznaczone są znaczkiem samochodu.
 

 

 

Zamówienia przyjmowane są telefonicznie 662-353-888


niedziela – czwartek do godz. 21.20
piątek – sobota do godz. 22.20


Aby sprawdzić pełne menu restauracji "Zmysły" wystarczy zajrzeć na stronę: www.zmysly.elblag.pl


UWAGA! Świętuj razem ze Zmysłami i otrzymaj -20% rabatu!


14 maja przypada Dzień Farmaceuty. Dla tych, którzy swoją zawodową drogę związali z farmacją restauracja "Zmysły" przygotowała specjalną ofertę!


Dla Farmaceutów przygotowana została oferta specjalna. Restauracja "Zmysły" przedłuża świętowanie!


Od poniedziałku (13 maja) do środy (15 maja) każdy farmaceuta, który skorzysta z oferty restauracji, uzyska -20% rabatu na cały rachunek!


Po okazaniu legitymacji potwierdzającej wykonywanie tego zawodu, całe zamówienie gościa "Zmysłów" objęte zostanie promocją (rabat dotyczy również dań, napojów i osób mu towarzyszących)! Wszak potrawy i świętowanie najlepiej smakują w doborowym towarzystwie.


W  czerwcu taka promocja przewidziana jest dla informatyków, w lipcu dla policjantów, a w sierpniu dla wojskowych.


O dokładnych terminach i szczegółach kolejnych promocji będziemy informować odpowiednio wcześniej w naszych materiałach.


Do zobaczenia w "Zmysłach" przy ul. Rybackiej 46-47 w Elblągu!
Rezerwacji można dokonać dzwoniąc na nr tel. 662-353-888


Zmysły są czynne siedem dni w tygodniu!
od niedzieli do czwartku: 12:00 – 23:00
w piątki i soboty 12.00-24.00

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.