Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

23 Sierpnia, Piątek, Róza, Apolinary, Filip
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna uruchomiła nowy kierunek PSYCHOLOGIĘ

24.04.2019, 09:34:00
Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna uruchomiła nowy kierunek PSYCHOLOGIĘ

Od października 2019 roku  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna uruchamia nowy kierunek PSYCHOLOGIĘ – jako  jednolite pięcioletnie studia magisterskie w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Współczesny świat stawia coraz więcej wymagań człowiekowi na każdym etapie jego życia, wymagań ekonomicznych, społecznych, osobistych. Psychologia jako nauka podejmuje wyzwanie towarzyszenia człowiekowi we wszystkich  tych aspektach jego egzystencji: od narodzin aż po śmierć. Psychologia chce zrozumieć, wyjaśnić, przewidywać i kształtować takie warunki życia jednostek aby sprzyjały one jak najlepszemu psychospołecznemu przystosowaniu i możliwie jak najwyższej jakości życia ludzi. Wiedzę, umiejętności i kompetencje z dziedziny psychologii będzie można od października bieżącego roku zdobywać w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej.

Studia przygotują absolwentów do wykonywania zawodu psychologa. Uczelnia oferuje zajęcia prowadzone przez specjalistyczną kadrę psychologów-praktyków oraz wykładowców posiadających międzynarodowy dorobek naukowy. Studenci będą mieli możliwość zdobywania pogłębionej wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych m.in. z zakresu takich modułów jak: psychologia kliniczna, psychologia uzależnień i zdrowia, psychologia edukacji i wychowania oraz psychologia organizacji i biznesu. W programie studiów położono szczególny nacisk na kształcenie umiejętności praktycznych przyszłych psychologów. Studenci nabędą między innymi umiejętności diagnozy psychologicznej i pomocy w różnych obszarach problemowych.

Poznają złożone mechanizmy rozwoju dziecka. i funkcjonowania człowieka dorosłego m.in. w obszarach rodzinnych, zdrowotnych, zawodowych. Celem studiów jest nie tylko maksymalizacja kompetencji zawodowych przyszłych absolwentów ale także rozwój ich kompetencji osobistych. Absolwent pięcioletnich jednolitych studiów psychologii na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej będzie mógł pracować między innymi w instytucjach  służby zdrowia, biznesu oraz innych, w których niezbędna jest fachowa wiedza i pomoc psychologiczna.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rekrutacji już od 1 czerwca  2019. 
www.euh-e.edu.pl

Centrum rekrutacji:
Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna
Ul. Lotnicza 2 82-300 Elbląg 
55 239 38 10 lub Tel. 055 239 39 55


 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.