Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

24 Maja, Piątek, Iwona, Michal, Dezyriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Rodzina Addamsów na deskach elbląskiego teatru - wygraj bilety

28.02.2019, 18:33:00
Rodzina Addamsów na deskach elbląskiego teatru - wygraj bilety
Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblagu zaprasza na niecodzienne widowisko dla całej rodziny. W ramach Elbląskiej Wiosny Teatralnej 7 kwietnia zobaczyć będzie można musical "Rodzina Addamsów". Jest to koprodukcja Teatru Muzycznego z Poznania, który obecnie należy do czołówki musicalu w Polsce, z warszawskim Teatrem Syrena.
 
W obsadzie znajdują się m.in. Radosław Elis, znany z serialu „Złotopolscy” oraz Barbara Melzer, która w 2014 roku dotarła do finału przebojowego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.
 
„Rodzina Addamsów” to spektakl zrobiony z wielkim rozmachem. Na scenie oglądamy historię upiornej rodzinki mieszkającej na bagnach w starym, wiktoriańskim zamku. Głównymi bohaterami opowieści są Gomez i Morticia, których córka Wednesday, zwana księżniczką ciemności, dorasta i zakochuje się w uroczym, zwykłym chłopaku imieniem Lucas. Prosi ojca, aby zachował to w tajemnicy przed swoją ukochaną żoną. Wszystko zmieni się pewnego wieczoru, kiedy przy jednym stole spotkają się obie rodziny pochodzące z dwóch różnych światów.
 
"Rodzina Addamsów" zachwyci scenografią, charakteryzacją i kostiumami widza dojrzałego, a tego trochę młodszego także muzyką i humorem. To naprawdę warto zobaczyć.
 
RODZINA ADDAMSÓW bestsellerowy musical, na który Teatr Muzyczny z Poznania zaprasza wszystkich – żywych i umarłych, tych którzy pamiętają kultowe komiksy z New York Timesa i tych, którzy śledzili losy młodej Christiny Ricci. Zapraszamy wszystkich fanów mrocznych komedii, muzyki i teatru! Spektakl, który miał swoją premierę na Broadwayu w 2010 przyciąga tłumy widzów, pokazywany jest niemal w całej Europie i Ameryce.

To historia upiornej rodzinki mieszkającej na bagnach w starym, wiktoriańskim zamku. Głównymi bohaterami są Gomez i Morticia, których córka Wednesday, zwana księżniczką ciemności, zakochuje się w uroczym Lucasie, chłopaku ze zwykłej amerykańskiej rodziny. Co stanie się kiedy wszyscy zasiądą do wspólnego stołu? Jedyna (ale potrójna) taka okazja, by dać się porwać tej potwornej paczce! Addamsowie zachwycą nie tylko kostiumami i charakteryzacją, ale również fenomenalnym śpiewem i fantastyczną muzyką! Mrok, że szok!
 
 

 

 

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać podwójn zaproszni na spektakl "Rodzina Adamsów" (7 kwietnia, na godz. 15.00) wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl">konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Rodzina Adamsów”. Zgłoszenia przyjmujemy do 4.03.2019, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefoniczną 4.03.2019, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.