Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Czerwca, Środa, Gerwazy, Protazy, Julianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Zaproponowali ludziom od ojca Rydzyka wspólny start w wyborach

10.01.2019, 08:11:00
Zaproponowali ludziom od ojca Rydzyka wspólny start w wyborach

"Ruch 11 listopada" czyli partia założona przez kandydata skrajnej prawicy Mariana Kowalskiego proponuje środowisku związanemu z ojcem Tadeuszem Rydzykiem rozmowy na temat wspólnego startu w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Politycy kojarzeni z Radiem Maryja mieliby dostać miejsca na listach wyborczych "Ruchu".

 

Ze względu na bardzo podobny stosunek do bezbożnej, globalistycznej, szkodliwej dla Polski Unii Europejskiej oraz ze względu na obstrukcję sądową, na którą napotyka inicjatywa europosła Mirosława Piotrowskiego przy rejestracji partii "Ruch Prawdziwa Europa – Europa Christi", proponujemy środowisku Radia Maryja i Telewizji Trwam rozmowy na temat wspólnego startu w wyborach do Parlamentu Europejskiego o – napisał w przesłanym do redakcji WP oświadczeniu Michał Fałek, prezes Ruchu 11 listopada.

 

Partia określa się jako antykomunistyczna i konserwatywna. W programie partii znalazło się hasło 3xP, czyli: "silny Paszport, silny Portfel, nabity pistolet". Jej założycielem i pierwszym prezesem był Marian Kowalski. - Uważam, że ten ruch wypełni pewną lukę polityczną, zwłaszcza jeśli mamy na myśli tę część prawicową, patriotyczną, konserwatywną. Rozpoczynamy nowy marsz niepodległości Polaków! Koniec potępiania za stanie pod blokiem, nazywanie patriotów naziolami. Polska to wielki i dumny naród! - informował prezes partii.

 

Wśród postulatów nowego ugrupowania są m.in. likwidacja ZUS i wprowadzenie emerytury obywatelskiej, oparcie energetyki na polskim węglu, zagwarantowanie Polonii prawa wyboru swoich posłów i senatorów, a także zapewnienie obywatelom prawa do posiadania i noszenia broni oraz "zdecydowanej obrony”.


 
Propozycja partii "Ruch 11 listopada” pojawiła się tuż po informacjach Wirtualnej Polski o kłopotach z rejestracją nowego ugrupowania tworzonego przez współpracowników ojca Tadeusza Rydzyka. 3 stycznia Sąd Okręgowy w Warszawie nakazał inicjatorom nowej partii poprawić wniosek rejestracyjny. To już druga taka decyzja w przeciągu ostatniego miesiąca.
- W momencie, kiedy dostaniemy z sądu zarządzenie, to uszczegółowimy wniosek jeszcze raz. Będziemy uzupełniać dokumenty według wskazówek sądu i eliminować błędy aż do skutku– zapewniał w rozmowie z WP europoseł Mirosław Piotrowski, bliski współpracownik ojca Tadeusza Rydzyka.

 

O nowej inicjatywie współpracowników ojca Tadeusza Rydzyka Wirtualna Polska informowała jako pierwsza. W Prawie i Sprawiedliwości przyjęto ją bardzo chłodno. Według grudniowego sondażu IBRIS dla "Rzeczpospolitej" nowa inicjatywa odebrałaby głosy PiS-owi w wyborach do Parlamentu Europejskiego. PiS zgromadziłoby 34 proc. głosów, a Koalicja Obywatelska 33,9 proc. Wynik partii o. Rydzyka "Prawdziwa Europa" oscylowałby w granicach 2 proc.

 

Publikacja za zgodą WP

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.