Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Czerwca, Środa, Gerwazy, Protazy, Julianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Groźny wypadek na DK 7 w Kazimierzowie na skrzyżowaniu Helenowo - Marzęcino. Jedna osoba ranna

18.12.2018, 15:14:00
Groźny wypadek na DK 7 w Kazimierzowie na skrzyżowaniu Helenowo - Marzęcino. Jedna osoba ranna
Fot. Ryszard Biel

Dziś, ok. godz. 13.30 na DK 7 w Kazimierzowie na skrzyżowaniu Helenowo - Marzęcieno, doszło do wypadku. Samochód osobowy bmw wymusił pierwszeństwo przejazdy i zderzył się z osobowym volvo. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

 

Kierujący osobowym bmw, nie zachowując ostrożności wymusił pierwszeństwo i wyjechał na drogę krajową nr 7 , którą przenieszało się osobowe volvo. Na skrzyżowaniu Helenowo - Marzęcino w Kazimierzowie na DK7 doszło do zderzenia dwóch aut. Uderzenia było na tyle duże, że bmw znalzło się w przydrożnym rowie. Natomiast volvo obrócone o 180 stopni, zatrzymało sie na przydrożnym chodniku. Oba auta prawdopodobnie nadają się tylko do kasacji.

W wypadku ranna została pasażerka bmw, którą odwieziono do szpitala w Elblągu. Obaj kierowcy nie ucierpieli w wypadku i byli trzeźwi.

Samochód bmw uderzył w znajdujące się przy drodze tablice instalacji elektrycznej. Potrzebna była interwencja pogotowia energetycznego. Policjanci zatrzymali 34 letniemu kierowcy bmw prawo jazdy.
 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Wypadek na DK 7 w Kazimierzowie na skrzyżowaniu Helenowo - Marzęcino ( zdjęć 15 )
Dodano: 2018-12-18 | Fot. Ryszard Biel

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.