Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Lipca, Środa, Aneta, Bogdan, Aleksy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

NA ILE WAŻNE JEST TWOJE BEZPIECZEŃSTWO?

08.11.2018, 09:23:00
NA ILE WAŻNE JEST TWOJE BEZPIECZEŃSTWO?

W wielu testach wykazano, że opony letnie mają dłuższą drogę hamowania niż opony zimowe. Pojazd z letnimi oponami poruszający się z prędkością 50 km/h po zaśnieżonej drodze zatrzyma się dopiero po 43 metrach. Tymczasem na oponach zimowych samochód zatrzymałby się po zaledwie 35 metrach - to aż 8 metrów mniej. 

Niektórzy wymieniają tylko dwie opony na zimowe - te na przedniej osi. Tymczasem ważniejsze są opony na tylnej osi, ponieważ to one stabilizują pojazd podczas jazdy po łuku, zmianie pasa ruchu czy też hamowania. Przyczepność wyznacza zakres naszego bezpieczeństwa. Jeśli chcemy go wydatnie podnieść, używajmy opon zimowych na wszystkich 4 kołach. Kiedy wymieniamy? Eksperci wskazują na okres, kiedy temperatura powietrza nie przekracza 7 stopni Celsjusza. Przy określaniu terminu wymiany uwzględnijmy jednak też nocne przymrozki.

Jeżeli ktoś nie lubi kolejek, to już teraz powinien telefonicznie umówić wizytę wymiany opon, np. w Autostrefa, należącym do sieci Bosch Car Service. Wielu kierowców ma też problem: co zrobić z drugim kompletem wymienionych opon, gdzie go przechować? Autostrefa oferuje także usługę hotelu opon. Usługa ta będzie darmowa w przypadku zakupu w serwisie  przez nas kompletu 4 opon. Opony oferowane przez serwis są w specjalnych promocyjnych cenach. Klasa ekonomiczna reprezentowana jest przez opony Dębica Frigo 2 w cenie już od 144,99 zł/szt. Klasa średnia to opony Fulda Kristall Montero 3 – cena już od 153,99 zł/szt. Opony klasy premium są zamawiane indywidualnie po konsultacji z klientem. Ktoś może powiedzieć, że na rynku dostępne są jeszcze tańsze propozycje lub najlepiej używać opon całorocznych. W takim razie na ile wyceniacie swoje życie? Na pewno parokrotnie już się przekonaliście, że jeżeli coś jest do wszystkiego, tzn. że we wszystkim nie jest dobre, a czasami nawet rozczarowuje. Natomiast tanie, dalekowschodnie produkty nie zawsze spełniają wymogi jakościowe, jakie mogą zapewnić europejscy producenci. 

Przy wymianie opon na zimowe w serwisie Autostrefa warto też skorzystać ze specjalnego przeglądu sezonowego, który daje gwarancję dobrego przygotowania auta do czekających go trudniejszych warunków jazdy. Mechanicy dokładnie sprawdzą 27 elementów w Twoim samochodzie i przetestują wszystkie systemy. W ten sposób zapewnią całkowity spokój podczas jazdy w jesienno-zimowych warunkach - przy słabej widoczność, mgle, deszczu, śniegu i oblodzeniu. Bez względu na to, co przyniesie pogoda, Ty i Twój samochód, będziecie mieć pełną ochronę. Obecnie taki przegląd kosztuje 49,99 zł. 

-----

Autostrefa Bosch Car Service
Elbląg ul. Wyszyńskiego 1
(obok Mrówki Mak-Chemia)
tel. 513 122 122
www.autostrefa.elblag.pl
www.facebook.com/Serwis.Samochodowy.Autostrefa
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.